خرید ماهی زبیدی خوزستان نیاز به شناخت بازار عرضه و همچنین تامین کنندگان آن در این استان دارد. از آنجایی که ماهی زبیدی از ارقام بسیار مرغوب و باکیفیت در بین انواع ماهیان جنوب کشور است، آگاهی از زمان های صید و همچنین قیمت روز آن در بازار منجر به خرید رضایت بخش فعالین و کسب حاشیه سود مناسب خواهد شد. برای این منظور و امکان تهیه ماهی درجه یک با ما همراه شوید.بازار خرید ماهی زبیدی خوزستان

هر آنچه که باید درباره فواید ماهی بدانید

هر آنچه که باید درباره فواید ماهی بدانید حتماً بارها شنیده اید که افراد مختلف شما را به مصرف ماهی توصیه می کنند اما سوال مهم این است که خواص و فواید گوشت ماهی تا چه اندازه در تقویت سلول های بدن نقش دارند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوئیم از آنجایی که نوع تغذیه ماهیان از جلبک های دریایی و ماهیان ریز است، خواص آنها به مراتب بیشتر از انواع گوشت قرمز و مرغ می باشد.

فعالیت سلول های بدن گاهاً مخرب است که سبب ایجاد بیماری های خود ایمنی و افزایش سلول های سرطانی می شود. با توجه به وجود مقادیر قابل توجه ای ویتامین های مغذی در ترکیب گوش ماهی، مصرف مداوم آن به تقویت سلول های مفید و افزایش گلبول های سفید جهت مبارزه با سلول های سرطانی منجر می شود.

یکی دیگر از فواید مهم ماهی که نباید از آن غافل شوید کمک به کلاژن سازی پوست به ویژه در سنین میانسالی است. با افزایش سن، میزان کلاژن سازی پوست کاهش می یابد و به دنبال آن چروک های سطحی و عمقی بر روی پوست ایجاد می شود. برای رفع آنها مصرف گوشت ماهی به علت داشتن اسیدهای چرب امگا3 یکی از بهترین انتخاب ها است.

مراجع توزیع ماهی زبیدی خوزستان

مراجع توزیع ماهی زبیدی خوزستان ماهی زبیدی که با نام حلوا سفید نیز شناخته می شود گران قیمت ترین ماهیان جنوب و استان خوزستان است که گوشت خوشمزه ای دارد. زمان محدود صید آن از شهریور ماه هر سال آغاز می شود و تا آذر ماه ادامه دارد. به همین علت تهیه و خرید آن با چالش های زیادی همراه است.

برای خرید ماهی زبیدی بزرگ به صورت پاک شده و فیله، سفارش از طریق تامین کنندگان محلی در استان خوزستان یکی از بهترین راهکارها است. چرا که در این منطقه از اواخر تابستان حجم قابل توجه ای ماهی زبیدی به بازار عرضه می شود که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

اگر قصد خرید ماهی زبیدی بحرینی دارید، بهتر است بدانید که طعم گوشت آن با رقم زبیدی جنوب ایران اندکی متفاوت است و اغلب برای تهیه انواع کباب ماهی توصیه می شود. به طور کلی برای خرید عمده و سفارش صادراتی این نوع ماهی می توانید از طریق مراجع توزیع فعال در مراکز جنوب کشور اقدام به ثبت سفارش کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *