بازار فروش ماهی زبیدی صادراتی در داخل کشور رو به گسترش است. این ماهی به خاطر طعم و مزه ی خوبی که دارد و همچنین به خاطر خواص فراوانش مورد توجه است. این محصول هم به صورت اینترنتی و هم به شکل حضوری به مشتریان عرضه می شود. نمونه های صادراتی تن ماهی پژوهش درجه یک می باشند که به صورت تکی و یا عمده ای به دیگر کشورها صادر می شوند. صادرات به کمک شرکت های بازرگانی انجام می پذیرد.

بازار فروش ماهی زبیدی صادراتی

نکاتی برای خرید ماهی زبیدی اعلا

نکاتی برای خرید ماهی زبیدی اعلا نکاتی وجود دارد که مشتریان باید بدانند و نه تنها مشتریان بلکه هر کس که می خواهند ماهی بخرد باید این نکات را رعایت کند. ماهی زبیدی یک ماهی جنوبی است. این ماهی مثل لوزی است یعنی شکل آن لوزی است و سر آن هم کوچک و دایره ای است و لب های آن هم برجسته می باشد. زمانی که برای خرید مراجعه می کنید باید ماهی ها تازه باشند. هر چه از زمانی که ماهی را از آب گرفته اید می گذرد ماهی رنگ و ظاهر خود را تغییر می دهد.

چشمان ماهی باید درشت و روشن باشد. اگر مدت زمان زیادی گذشته باشد چشمان آن تیره می شود. پوست ماهی باید با فشار داد انگشت به حالت قبلی خود برگردد و داخل فرو نرود. ماهی های زبیدی دارای استخوان های درشت می باشند پس بنابراین زمانی که این محصول را خریدید به راحتی استخوان از قسمت گوشتی جدا می شود و مانند ماهی های دیگر تیغ دار نیست.

این ماهی را هم می توان به صورت سرخ کردنی و تکه تکه مصرف کرد. گوشت این ماهی لذیذ و کمی هم سفت می باشد و اما اگر سرخ شده مصرف شود بهتر است. خرید ماهی تازه از طریق این سایت انجام می پذیرد.

بهترین نوع ماهی زبیدی کدام است

بهترین نوع ماهی زبیدی کدام است بهترین نوع ماهی زبیدی کدام است. ماهی زیبدی در دنیای جنوب وجود دارد. ماهی زبیدی را ماهی صافی و یا ماهی حلوا هم می گویند. این ماهی طمع خوبی دارد و مناسب برای سرخ کردن می باشد. متناسب با نیاز مشتری و سلیقه ی او محصول برای او عرضه می شود. ماهی زبیدی در دریاهای مختلف از جمله استرالیا، خلیج فارس، دریای عمان و غیره رشد می کنند و اما ماهی حلوای جنوب از همه ی نمونه ها برتر می باشد.

طعم تن ماهی درج بسیار لذیذ است و از این جهت مشتریان زیادی هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور دارد. این ماهی دارای مقدار زیادی فسفر می باشد پس بنابراین برای کودکان و بچه ها توصیه می شود و همچنین دارای مقدار زیادی آهن می باشد که برای کسانی که کم خونی دارند مفید است و همچنین دارای امگا3 که همان روغن ماهی می گویند که برای کسانی که دچار فشار قلب می باشند و یا سکته ی مغزی و قلبی کرده اند توصیه می شود که هر روز مصرف کنند.

قیمت عمده ماهی زبیدی صادراتی

قیمت عمده ماهی زبیدی صادراتی قیمت عمده ماهی زبیدی صادراتی متفاوت است و بستگی به کیفیت و مرغوبیت و حجم ماهی دارد. برای اطلاع از قیمت ماهی می توانید به این سایت مراجعه کنید و به کمک شماره تلفن هایی که در پایین این سایت قرار دارد با کارشناسان تماس بگیرید و اطلاعات به دست بیاورید. نمونه های عمده ای اغلب قیمت پایین تری نسبت به نمونه های دیگر دارد.

این محصولات از دریا مستقیم به فروشگاه ها عرضه می شود و اگر فاصله کمتر باشد قیمت ها هم ارزان می شود در واقع باید هزینه ی کارگر و هزینه ی حمل و نقل را هم به قیمت ماهی اضافه کرد. به خاطر کیفیت بالایی که ماهی صادراتی ایرانی دارد بیش از نیمی از آن به دیگر کشورها از جمله حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و عربی منطقه و حتی کشورهای همسایه صادر می شود.

صادرات به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد و ارز آوری خوبی هم برای کشور به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *