خلیج فارس و دریای عمان به دلیل راه داشتن به آب اقیانوس، جز آب های آزاد محسوب می گردند و به همین دلیل دارای تنوع گونه های زیستی است. از میان انواع ماهی حلوا شیر هایی که در دریای جنوب وجود دارد ماهی حلوا جنوب یکی از بهترین و محبوب ترین ماهی ها می باشد. ما در این مطلب قصد داریم به خصوصیات ظاهری و خواص تغذیه ای این ماهی بپردازیم و با مرکز پخش انواع ماهی حلوا جنوب آشنا گردیم.

خرید مستقیم ماهی حلوا شیر

ماهی حلوا شیر موثر در سلامت پوست

ماهی حلوا شیر موثر در سلامت پوست ماهی حلوا شوریده ها گونه های مختلفی دارند و با توجه به محیطی که در آن پرورش یافتند خواص ویژه ای خواهند داشت. بعضی گونه ها دارای چربی زیاد و برخی چربی کمتری دارند. برخی علاوه بر داشتن املاح و مواد معدنی، ممکن است حاوی مقادیر کمی جیوه نیز باشد که در هنگام خرید باید به این امر توجه شود.

توصیه کارشناسان تغذیه به مصرف ماهی و گنجاندن آن در وعده غذایی بیش از هر چیز به خاطر وجود اسید های چرب امگا۳ در آن می باشد. چرا این قدر امگا۳ اهمیت دارد؟ زیرا یکی لز مواد مورد نیاز برای رشد و عملکرد مغز و تولید سلول های خاکستری می باشد. این موضوع به خصوص برای خانم های شیرده و یا باردار اهمیت دارد تا سلامت جنین و یا نوزاد تضمین شود.

امگا۳ یا همان روغن ماهی که به شکل قرص های ژله ای نیز موجود است علاده بر تقویت مغز، سلامت قلب و عروق را نیز تامین می نماید و نقش مهمی در تقویت حافظه و پیشگیری از بروز آلزایمر در سن پیری می گردد. تاثیر آن بر بهبود افسردگی و پیشگیری از بیماری های خود ایمنی نظیر دیابت نوع یک و ام. اس اثبات شده است.

انواع ویتامین ها همچون ویتامین A برای سلامت چشم و تقویت بینایی، ویتامین D و کلسیم برای استحکام استخوان و دندان و بهبود زخم ها، ویتامین B12 که باعث عملکرد صحیح سیستم عصبی می شود، چربی، پروتئین، ید از دیگر مواد موجود در ماهی است. به طور کلی تقویت سیستم ایمنی، تامین مواد مغذی برای متابولیسم ارگان های مختلف بدن، بهبود عملکرد غده تیروئید و درمان گواتر از فواید مصرف ماهی حلوا بدون تیغ و بهره مندی از خواص آن می باشد.

ماهی حلوا شیر منبع ویتامین‌ B 

در کیفیت ماهی حلوا صافی جنوب همین بس که اهالی بومی مناطق جنوبی آن را زبیده یا زبیدی به معنای برگزیده و پسندیده نام نهاده اند که می توان به ماهی حلوا اعلا ترجمه کرد. این ماهی از ماهی های درجه ممتاز محسوب می گردد و در سراسر ایران و حتی خارج از کشور جایگاه ویژه ای در سبد غذایی خانوار پیدا کرده است. به خاطر کیفیت بالایی که دارد قیمت آن نیز زیاد است.

مهم ترین ویژگی که باعث محبوبیت ماهی حلوا شده است طعم لذیذ آن در کنار نداشتن تیغ های ریز است. همین امر موجب تا به سهولت بیشتری مصرف گردد. گوشت نرم و لطیف و لذیذی دارد که میزان چربی آن کم می باشد و به روش های مختلف نظیر سرخ کردن، کبابی، قلیه و شکم پری طبخ می شود بدون آن که تلخی ایجاد کند.

از دیگر ویژگی های کیفی این ماهی که باعث انتخاب آن می گردد سهولت تمیز کردن ماهی حلوا می باشد. فلس ها و پولک ها به حدی نرم و سست هستند که به راحتی با فشار معمولی دست یا زیر فشار آب، از بدن ماهی جدا می شود و آماده کردن و مزه دار کردن آن زمان زیادی نیاز ندارد.

استخوان اسکلت ماهی نیز با ایجاد شکاف در قسمت پهلو به راحتی و کامل بر داشته می شود. گوشت ماهی حلوا باکیفیت حالت ارتجاعی دارد. برای تشخیص کیفیت ماهی حلوا تنها کافیست سر آن را به حدی فشار دهیم که مایعی لزج از آبشش آن خارج شود. با بررسی میزان شفافیت این مایع می توان به تلزه بودن آن پی برد.اگر مایع تیره خارج شود نشان از عدم تازگی است. ماهی های تازه صید نسبت به نوع کهنه صید یا منجمد، کیفیت طعم و خواص خیلی بالا تری دارد.

ماهی حلوا شیر سرشار از روی

ماهی حلوا شیر سرشار از روی همچنین گفته می شود که بدانید عرضه ماهی حلوا در جنوب کشور در بهترین نحو ممکن در بازار ها و فروشگاه ها عرضه می شود و این محصول دارای ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد و دارای خاصیت های و پروتئین و مواد مغذی زیادی برخوردار می باشد و ارزش غذایی ماهی در برند آن می‌باشد و به نام برند معروفی خریداری کنند.

 • برای مغز بسیار مفید است و کنسرو ماهی حلوا سیاه جنوب را حداقل هفته ای یک بار مصرف شود و کسانی که رژیم غذایی دارند بسیار مفید می ‌باشد ماهی سرشار از امگا ۳ می‌باشد که برای مغز و قلب ،چشم پوست ،سرطان مفید می باشد و برای دانش آموزان و دانشجویان در موقع امتحان دادن بسیار مناسب می باشد در طب سنتی طبع ماهی سرد و تر می‌باشد و همراه با غذایی که طبع گرمی دارد مصرف شود ماهی همراه با شیر، تخم مرغ ومواد که ترش می باشد نباید استفاده‌ شود.
 • کنسرو ماهی حلوا دارای ویتامین و پروتئین و امگا 3 می باشد. مواد مفید در کنسرو ماهی حلوا به سیستم عصبی بدن کمک می کند. در ماهی حلوا چربی کمی یافت می شود که این امر یکی از مزیت های این ماهی حلوا شیر می باشد. علاوه بر آن انرژی خوبی را برای مصرف کننده به همراه دارد.

  مصرف این ماهی حلوا مقوا برای داشتن موهایی سالم و زیبا مفید و موثر است. علاوه بر این موارد مصرف کنسرو ماهی حلوا برای تقویت قوه بینایی نیز مفید می باشد. وجود کلسیم در ماهی حلوا باعث می شود تا مصرف کننده این ماهی استخوان های مقاومی داشته باشد.

  افرادی که به دنبال داشتن قلبی سالم هستند می توانند از کنسرو ماهی حلوا به دلیل دارا بودن اسید های چرب و مفید امگا 3 استفاده نمایند. وجود ویتامین های گوناگون در کنسرو ماهی حلوا باعث می شود تا مصرف کننده رغبت بیشتری نسبت به مصرف این محصول داشته باشد.

  کنسرو ماهی حلوا را می توان برای درست و سالم عمل کردن غده تیروئید مصرف نمود. وجود فسفر در این ماهی برای سلامتی مغز و تقویت حافظه مفید می باشد. مصرف این ماهی به دلیل چربی کمی که در آن است برای افراد مبتلا به کلسترول بالای خون امکان پذیر است.

مشخصات ظاهری ماهی شیر

چگونه ماهی جنوب را از روی خصوصیات ظاهری آن بشناسیم؟ دو نوع ماهی حلوا جنوب وجود دارد که هر دو از نظر طعم و مزه تا حدودی با هم مشابه هستند: ماهی حلوا سفید و ماهی حلوا سیاه جنوب.

ماهی حلوا سفید جنوب با پوست سفید، پولک های نقره ای روشن و شکل لوزی مانند آن شناخته می شود. دهان کوچکی دارد و به دلیل نداشتن تیغ های مزاحم در درجه ماهی های ممتاز رده بندی می گردد.

ماهی حلوا سیاه جز ماهی های درجه دو است و دلیل آن وجود تیغ های ریز مزاحم است که از لذت خوردن ماهی می کاهد. گوشت آن لطافت ماهی حلوا سفید را ندارد و کمی سفت است. با پولک های خاکستری و نقره ای تیره و باله های سیاه شناخته می شود. ‌شکل ظاهری آن مثل یک لوزی کشیده است و باله سینه ای بلند آن در قسمت پشت فلس حالت تیز و رو به پایین دارد. چربی بیشتری نسبت به ماهی حلوا سفید دارد که برای لعاب انداختن قلیه ماهی مناسب تر است.

ماهی حلوا جنوب با تغذیه از عروس دریایی و زئوپلانکتون ها و دیگر موجودات ریز رشد می کنند و زمانی که بالغ شدند در عمق پنج الی 110 متری ساحل مناطق گرمسیری صید می گردند. به طور متوسط طول آن موقع صید سی سانتیمتر و وزن آن یک کیلوگرم است. حداکثر طول آن که تا به حال صید شد شصت سانتیمتر و وزن چهار تا شش کیلوگرم بود.

قیمت استثنایی ماهی حلوا شیر

قیمت استثنایی ماهی حلوا شیر کنسرو ماهی حلوا در بیشتر فروشگاه ها وجود دارد. فروشندگان کنسرو ماهی را از شرکت بازرگانی کنسرو ماهی حلوا تهیه می کنند. کنسرو ماهی حلوا برای بدن فایده های زیادی دارد و باعث سلامتی بدن می شود. این کنسرو تحت نظر مراکز بهداشتی است و با رعایت کامل نکات بهداشتی تهیه و بسته بندی شده است. روی بدنه این کنسرو آرم بهداشت و علامت استاندارد و تاریخ تولید و انقضا حک شده است و از مصرف آن اطمینان کامل داشته باشید.

انواع مختلف ماهی در بازار می باشد و ما اطلاعاتی در مورد انواع مختلف ماهی را بازگو می کنیم. در مغازه ها ماهی قزل آلا ماهی خاویار و تحفه وجود دارد. اما کیفیت ماهی حلوا از همه بیشتر است. این ماهی دارای مقدار زیادی پروتئین است و در درمان پوست های خشک نقش بسزایی دارد. این ماهی دارای ویتامین A و ویتامین E و ویتامین D دارای مقدار زیادی امگا ۳ می باشد.مصرف ماهی حلوا بسیاری از بیماری های پوستی را از بین می برد و تمام کک و مک ها و جوش های صورت را نابود می کند. این ماهی دارای منبع عظیمی از مواد مغذی و مواد معدنی می باشد.

ماهی حلوا بیماری های قلب را کاهش می دهد و از حمله های قلبی جلوگیری می کند. مصرف این ماهی اضطراب و استرس را از بین می برد و باعث ایجاد آرامش خاصی در بدن انسان می شود. کسانی که این ماهی را استفاده می کنند انرژی زیادی دارند چون مصرف ماهی حلوا انسان را شاداب و پر انرژی می کند. ماهی حلوا باعث استحکام و مقاومت استخوان ها می شود و پوکی استخوان ها جلوگیری می کند. این ماهی از خرابی زود هنگام دندان ها و پوسیدگی آن جلوگیری می کند. ماهی حلوا از طعم و مزه ی لذت بخشی برخوردار است.

عمده فروشی ماهی حلوا شیر

برای سفارش انواع ماهی حلوا مرغوب و صید روز و میگو خشک می توان به فروشنده هایی که به طور مستقیم به پخش آن می پردازند مراجعه نمود. فروش اینترنتی ماهی حلوا نیز توسط این فروشندگان معتبر زمینه مناسبی را برای دسترسی همه افراد از نقاط مختلف که دسترسی به دریای جنوب و ماهی های متنوع آن را ندارند فراهم می آورد تا به راحتی سفارش خود را ثبت نمایند.

با وجود آن که ماهی حلوا جز ماهی های گران قیمت محسوب می گردد اما پخش و فروش مستقیم انواع ماهی حلوا تا حد زیادی از قیمت آن می کاهد به خصوص اگر در مقادیر عمده توسط مشتری سفارش داده شود. به این ترتیب مصرف کنندگان می توانند به ماهی صید روز و تازه، دسترسی داشته باشند و از خواص بی نظیر آن بهره مند گردند.

صادر کننده ماهی حلوا همان طور که اشاره شد اکنون انواع بسیار گوناگونی از کنسرو های ماهی در بازار ایران و با نام های مختلفی وجود دارند. فروشنده کنسرو ماهی معمولا این محصول را از تولیدی های نام آشنا خریداری می کند و آن ها را در بازار به صورت عمده یا خرده به فروش می رساند.

پخش کنسرو ماهی حلوا در بازار نسبت به انواع دیگر کنسرو ها آسان تر است، زیرا ماهی حلوا از جمله بهترین ماهی ها می باشد بنابراین کنسرو این ماهی نیز از ارزش غذایی خوبی برخوردار است و طرفداران زیادی دارد. مرکز پخش انواع کنسرو ماهی در شهر های بزرگ را در مراکز پخش عمده مواد غذایی می توان به آسانی پیدا کرد.

کنسرو ماهی حلوا جوشیده از محصولات غذایی درجه یک، تازه و ارگانیک است که به عنوان یک وعده غذایی کامل و سالم مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به سایر نمونه های آن در بازار مرغوب تر و قیمت ارزان تری دارد. این محصول در بسیاری از کارخانه ها با برند های معتبر تولید و بسته بندی می شود و روانه بازار می گردد.

فروشنده ماهی حلوا شیر درجه یک

فروشنده ماهی حلوا شیر درجه یک فروشنده ماهی حلوا قیمت ماهی حلوا بازار فروش ماهی از رونق زیادی برخوردار است. فروشگاه بزرگ ما دارای انواع ماهی حلوا می باشد. اگر قصد خرید اینترنتی این محصول را از ما دارید به سایت اینترنتی ما مراجعه کنید و سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید. ما در اولین فرصت سفارش شما را مورد بررسی قرار می دهیم و آن را به صورت رایگان و با کمترین هزینه برای شما ارسال خواهیم کرد. در صورت نارضایتی از محصول ما آن را بدون هیچ مشکلی برای شما تعویض خواهیم کرد. سایت ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید تا آن ها هم از کیفیت محصول ما بهره مند شوند.

فروش مستقیم کنسرو ماهی حلوا صادراتی از طریق آنلاین امکان پذیر می باشد. فروش بدون واسطه و مستقیم این محصول باعث می شود تا خریداران هزینه ی کمتری را برای خرید پرداخت کنند.

از مزایایی خرید اینترنتی می توان به صورت مستقیم بودن آن و همچنین بدون نیاز به مراجعه حضوری به توليد کننده اشاره کرد. خرید غیر حضوری باعث کاهش در هزینه های خرید می شود.

خرید ماهی حلوا کنسرو ماهی حلوا صادراتی باید در بسته بندی های مطمئن و شیک انجام گیرد. برای فروش کنسرو ماهی حلوا صادراتی باید تمامی نکات لازم در صادرات از جمله استاندار بودن محصول و درج تاریخ های تولید و انقضاء کالا در نظر گرفته شود.

تولید کنسرو ماهی باید با توجه به نکات بهداشتی صورت گیرد. تولید کننده با در نظر گرفتن این نکات می تواند محصولی سالم و پر فروش را در اختیار مشتریان قرار دهد و سود خوبی را از این کار به دست آورد.

2 دیدگاه

 • سلام این ماهی فوق العاده خوش طعمه نسبت به ماهی های دیگه .. فقط شما کیلویی چند حساب میکنید؟

  • سلام
   برای اطلاع از قیمت خرید لطفا فرم موجود در سایت را پر نماییدهمکاران ما در اولین فرصت با شما عزیزان ارتباط خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *