صادرات عمده ماهی حلوای بحرینی نیاز به شناخت بازارهای خارجی و همچنین فراهم ساختن زیرساخت ها برای ارسال این محصولات با درجات کیفی ممتاز دارد. برای این منظور امکان تامین ماهی تازه از مراکز توزیع کننده و همچنین خرید با قیمت های رقابتی نقش مهمی در موفقیت برندهای صادراتی دارد. برای این منظور بهترین راهکار ممکن در بازار رقابتی این روزها چیست؟

صادرات عمده ماهی حلوای بحرینی

جلوگیری از آلزایمر با مصرف ماهی حلوا

جلوگیری از آلزایمر با مصرف ماهی حلوا میزان مصرف ماهیانه ماهی رابطه مستقیمی با عدم ابتلا به بیماری های ناشی از تحلیل سلول های مغزی مانند آلزایمر و پارکینسون دارد. ماده اصلی ساختار سلول های مغز، فسفر است که میزان قابل توجه ای در گوشت آبزیان به ویژه ماهی و میگو یافت می شود.

به همین علت مصرف ماهی تازه و ارگانیک به ویژه در سنین رشد و میانسالی تضمینی برای عدم ابتلا به آلزایمر است. البته باید خاطر نشان کنیم که نوع ماهی و همچنین شیوه طبخ آن در جذب مواد معدنی و ویتامین های آن موثر است. به عنوان مثال بهترین نوع طبخ گوشت ماهی، بخارپز کردن آن یا پختن در فر بدون استفاده از روغن است.

امگا3 موجود در گوشت ماهی خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی دارد که از تحلیل سلول های مغزی و همچنین ریسک لخته شدن خون بر روی مغز را کاهش می دهند. طبق گفته کارشناسان، افرادی که در دوران میانسالی به صورت هفتگی دو وعده گوشت ماهی مصرف کنند، خطر ابتلا به آلزایمر در آنها حدود 30 درصد پایین تر از دیگر افراد خواهد بود.

عرضه ماهی حلوای بحرینی

عرضه ماهی حلوای بحرینی ماهی حلوای بحرینی به علت گوشت سفید و طعم لذیذ از نمونه های پرطرفدار نه تنها در کشور که در بازارهای جهانی است. به علت گستردگی توزیع گوشت این نوع ماهی در استان های جنوبی کشور، زمینه های صادراتی آن به کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نیز فراهم می باشد.

خریداران ماهی حلوا مقوا و بحرینی با آگاهی از زمان صید و همچنین نوسانات عرضه و تقاضای بازار می توانند بهترین نوع این ماهیان را با قیمت های رقابتی از مراکز عرضه عمده تهیه و خریداری کنند. برای صادرات گوشت ماهی آگاهی از قوانین و مقررات صادراتی از یک سو و آماده سازی ماهی با هدف جلوگیری از خراب شدن بافت آن از سوی دیگر اهمیت زیادی دارد.

با توجه به گستردگی توزیع ماهی حلوای سفید بندری در استان های کشور و صادرات آن به کشورهای همسایه برای خرید عمده آن علاوه بر مراجعه حضوری می توانید از طریق فروشندگان و مراکز معتبر عرضه آنلاین اقدام به ثبت سفارش کنید. استعلام قیمت ها و آگاهی از زمان صید و عرضه این ماهی با نرخ رقابتی و عمده برخی از مزیت های خرید آنلاین به شمار می آیند.

1 دیدگاه

  • سلام و تشکر از مجموعه آراد فیش که با توجه به کیفیت بالای محصولاتشون، قیمت مناسبی هم نسبت به بقیه تولیدکننده ها دارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *