صادرات ماهی حلوا بندری توسط مجموعه ما با کیفیتی متمایز و با برخورداری از قیمت بسیار ارزان صورت می پذیرد. مصرف ماهی دریایی حلوا تأثیر بسزایی در بهبود ساختار و عملکرد سلول های مغز، بهبود حافظه و جلوگیری از پیشرفت بیماری آلزایمر دارد. شما میتوانید برای خرید ماهی حلوا سیاه بوشهر، از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

صادرات عمده ماهی حلوا بندری

جلوگیری از آلزایمر با مصرف ماهی حلوا

جلوگیری از آلزایمر با مصرف ماهی حلوا آلزایمر اکثر دانشمندان بر این باورند که بیماری آلزایمر هر ساله مانند یک اپیدمی در حال گسترش است. بر اساس داده های سال 2014، تعداد کل بیماران در سراسر جهان 36 میلیون نفر بود و تا سال 2018 این رقم قبلاً از 50 میلیون نفر فراتر رفته بود. این بیماری خود را به شکل اختلالات مغزی نشان می دهد: کاهش تدریجی هوش و اختلال حافظه، در نتیجه کدام تغییر شکل شخصیت رخ می دهد. این علائم به طور فعال پیشرونده هستند، بنابراین تنها یک چهارم بیماران از وضعیتی که در آن قرار دارند آگاه هستند. متأسفانه بیماری آلزایمر هنوز غیر قابل درمان است، اما تظاهرات این بیماری قابل کاهش و حتی پیشگیری است.

در یک مطالعه مقطعی کوچک، دانشمندان دانشگاه علوم و بهداشت اورگان، ایالات متحده، شواهد جدیدی از خواص محافظت کننده عصبی اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA)، به ویژه هنگامی که در افراد مسن استفاده می شود، به دست آوردند.

آنها اشاره کردند که سطوح بالای DHA پلاسما با عملکرد خوب حافظه و عدم وجود مناطق آتروفی در مغز مرتبط است. نتایج این کار به صورت آنلاین در مجله JAMA Neurology منتشر شده است. DHA یک اسید چرب غیراشباع امگا 3 ضروری است که در مقادیر زیادی در مغز یافت می شود که نقش ساختاری مهمی در سیناپس ها دارد و در تعدیل تعداد تکانه های عصبی نقش دارد.سطح DHA در بدن به مقدار آن در رژیم غذایی بستگی دارد، بنابراین، یک رژیم غذایی نامتعادل به تغییر در غلظت DHA در مغز کمک می کند و می تواند منجر به ایجاد آسیب های ساختاری و عملکردی آن شود.

ماهی حلوا حاوی مقادیر زیادی پروتئین و همچنین اسیدهای چرب غیراشباع چندگانه است که برای فرآیند بازسازی سلولی ضروری است. آنها همچنین از لخته شدن خون جلوگیری می کنند و به محافظت از نورون ها کمک می کنند. برای به دست آوردن فواید قابل توجه برای بدن، مصرف غذاهای دریایی بیشتر از دو بار در هفته ضروری است.

فروش مستقیم ماهی حلوا بندری

فروش مستقیم ماهی حلوا بندری فروش مستقیم ماهی حلوا بندری به صورت عمده و با کیفیتی مناسب صادرات توسط عوامل همکاران بخش بازرگانی ما صورت می پذیرد. با توجه به پر خاصیت بودن این ماهی وخواص بی نظیر آن، مصرف ماهی حلوا در میان مردمان کشورهای همسایه به خصوص مردم حوزه کشورهای اوراسیا بسیار پر رونق می باشد. از این رو تمرکز و صادرات این محصول به این کشورها و سایر کشورهای عربی می تواند اقتصاد کشاورزی بخش آبزی کشور را دچار تحول عمیق و شگرفی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *