ماهی حلوا سفید، یکی از ماهی های جنوب کشورمان است که به دلیل ارزش غذایی بالا، طعم لذیذ و تیغ و استخوان های کم، طرفداران زیادی دارد.‌ تقاضای بالا برای خرید ماهی حلوا سفید بوشهر موجب رونق بازار فروش این نوع ماهی شده است. ماهی حلوا سفید نه تنها در بازارهای داخلی طرفداران زیادی دارد، بلکه عرضه این ماهی به بازارهای فروش خارجی نیز ، با استقبال زیادی از طرف برخی کشورها مواجه شده است. همین امر زمینه را برای صادرات ماهی حلوا بوشهر فراهم نموده است. صادرات ماهی حلوا درجه یک با ارزآوری قابل توجهی برای کشورمان همراه بوده است.

صادرات کلی ماهی حلوا سفید بوشهر

راهنمای انتخاب بهترین ماهی حلوا سفید بوشهر

راهنمای انتخاب بهترین ماهی حلوا سفید بوشهر ماهی حلوا توسط مراکز متعددی ارائه می شود. برخی مراکز عرضه‌کننده مستقیم ماهی حلوا هستند و بعضی واسطه های بازار فروش ماهی هستند. بهتر است ماهی حلوا سفید بوشهر را از مراکز معتبر و شناخته شده خریداری نمایید. واسطه ها ممکن است ماهی حلوا کهنه و مانده را با قیمت ماهی تازه در معرض فروش قرار دهند. هنگام خرید ماهی حلوا سفید به نکات مختلفی توجه نمایید. این ماهی ظاهری کتابی شکل و لوزی مانند دارد.

پوست آن بسیار شفاف و نقره‌ای رنگ می باشد. اگر به چشمان ماهی حلوا سفید تازه توجه کنید کاملا درخشان و برجسته است. شش های ماهی حلوا تازه نیز به رنگ قرمز بوده و از آن بوی بدی به مشام نمی رسد. اگر با انگشت ماهی تازه را فشار دهید، به سرعت به حالت اولیه باز می گردد.

ماهی حلوا سفید چه مزایایی دارد

ماهی حلوا سفید چه مزایایی دارد همانطور که اشاره شد ماهی حلوا سفید دارای ارزش تغذیه ای بالایی است. این ماهی منبع بسیار غنی از پروتئین می باشد. چربی ماهی حلوا به میزان ناچیزی است. ماهی حلوا سفید امگا ۳ بالایی نیز دارد. به همین دلیل مصرف ماهی حلوا به بیماران قلبی توصیه شده است.

این ماهی حاوی مقادیر قابل توجهی کلسیم، ویتامینD و ویتامین A می باشد. این ویتامین ها در رشد و تقویت استخوان ها و استحکام استخوان نقش مهمی دارند. ماهی حلوا دارای ویتامین B12 نیز می باشد. این ویتامین به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند.‌ ید یکی از منابعی است که کمبود آن در بدن انسان موجب بروز برخی اختلالات و‌ بیماری ها می شود.

با مصرف ماهی حلوا می توان بخشی از نیاز بدن به ید را تامین نمود. اما شاید مزیت استفاده از این ماهی به مقرون به صرفه بودن ماهی حلوا بر‌می گردد.ماهی حلوا ضایعات کمی دارد. فلس و پولک این ماهی بسیار نرم بوده و به راحتی از پوست ماهی جدا می گردد. ماهی حلوا استخوان های کمی داشته و بدون دغدغه خاطر می توان پس از سرخ کردن ماهی، آن را مصرف نمود. اگر چه قیمت ماهی حلوا سفید نسبت به سایر ماهی ها قدری گران است، اما برای بهره‌گیری از خواص بی شمار ماهی، بهتر است که این ماهی را در سبد غذایی خانوار بگنجانید.

فروشگاه مرکزی ماهی حلوا سفید بوشهر

فروشگاه مرکزی ماهی حلوا سفید بوشهر اگر می خواهید ماهی حلوا سفید درجه یک را با قیمت مناسب خریداری نمایید، بهتر است به سراغ عرضه‌کنندگان مستقیم این ماهی بروید. فروشگاه مرکزی ماهی با ارائه بهترین و‌ تازه ترین ماهی حلوا سفید بوشهر به بازار فروش، شرایط خریدی آسان، مطمئن و مقرون به صرفه را برای خریداران عمده فراهم نموده است.

خریداران عمده می توانند این ماهی را از طریق فروشگاه مرکزی ارائه دهنده ماهی با حداقل قیمت خریداری نموده و اطمینان پیداکنند که تجارت پرسودی پیش رو خواهند داشت. فروشنده ماهی حلوا نیز به بهترین نحو این ماهی را در اختیار خریداران قرار می دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کرده و با فروش بیشتر به سود بالاتری نیز برسند.

صادر کنندگان ماهی حلوا سفید نیز با خرید ارزان قیمت این ماهی از فروشگاه مرکزی و فروش آن به بازارهای خارجی، به سود مطلوب خواهند رسید. عرضه ماهی صادراتی حلوا سفید به بازارهای خارجی، درامد زایی و رونق اقتصادی را برای تولیدکنندگان این ماهی به همراه آورده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *