ماهی حلوا گونه های بسیار مختلفی دارد که هر یک با نام متفاوتی شناخته می شوند و از نظر شکل ظاهری و رنگ دارای تفاوت هایی با هم هستند و یکی از خوش طعم ترین آنها ماهی حلوا صارم است که در داخل کشور با قیمت بسیار مناسب قابل تهیه بوده و صادر کننده این ماهی می تواند آن را به صورت ماهی سالم یا فیله و در بسته بندی مناسب به کشورهای دیگر صادر کند و از بازار خوبی که برای ان وجود دارد سود عالی کسب کند.صادر کننده ماهی حلوا صارم

عوامل موثر بر قیمت ماهی حلوا

عوامل موثر بر قیمت ماهی حلوا یکی از گران ترین ماهی های صید شده در جنوب کشور ماهی حلوا صارم است که در کنار ماهی حلوا عمانی و ماهی حلوای بندری سه ماهی گران قیمت و در حین حال بسیار پرطرفدار هستند که به طور معمول به دلیل فراوانی کمتر و کیفیت بالاتر از قیمت بالایی نسبت به نمونه ماهی های دیگر برخوردارند اما همین نرخ نیز می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی تغییر کند.

از عوامل موثر بر نرخ این ماهی می توان به مقدار صید ان اشاره کرد که بسته به فصل می تواند کم و زیاد شود همچنین ماهی حلوا صادراتی است و هر چه نرخ ارز بالاتر رود به طور قطع تمایل به صادرات آن افزایش می یابد و این نرخ داخل را بالا می برد.

قیمت این ماهی به کیفیت ان نیز بستگی دارد به عنوان مثال ماهی حلوا را اندازه درشت تر گران تر است و انواع ریز این محصول دارای نرخی ارزانتر هستند همچنین تازگی این ماهی در قیمت ان فوق العاده تاثیر می گذارد و چنانچه یک یا دو روز از صید ماهی بگذرد قیمت ان بسیار کاهش می یابد.

نوع تازه این ماهی نسبت به نوع منجمد از نرخ بالاتری برخوردار است و این امری کاملا طبیعی می باشد و نهایتا این بسته بندی محصول است که بر قیمت آن تاثیرگذار است و هر چه ماهی دارای بسته بندی بهتری باشد قیمت نیز بیشتر می شود.

فروشنده ماهی حلوا صارم

فروشنده ماهی حلوا صارم بهترین ماهی حلوا صارم توسط فروشنده این محصول با نرخی بسیار عالی به خریداران ارائه می گردد و کسانی که قصد و تمایل به خرید این ماهی را دارند می توانند بی واسطه با این فروشنده تماس داشته باشند و سفارش خرید را بسیار آسان و ارزان انجام دهند.

فروشنده ماهی مذکور قیمت تمام شده این محصول برای مشتری عمده را کم در نظر می گیرد و این می تواند به فروشنده کمک کند تا ارزانتر آن را به دست آورده و صادرات آن می تواند سود بسیار مناسب تری را برای صادر کننده آن به کشورهای دیگر به ارمغان بیاورد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *