ماهی حلوا شیر که یکی از محبوب ترین ماهی های جنوب می باشد، و بعلت فواید بسیاری که برای بدن دارد در میان مصرف کنندگان محبوبیت خاصی پیدا کرده است. ولی متاسفانه بخاطر گران بودن ماهی حلوا مقوا بیشتر خانواده ها امکان خرید آن را ندارند. ازین رو پخش کننده های معتبر اقدام به عرضه بی واسطه ماهی حلوا شیر در انواع مختلف کرده اند. تا با اینکار هزینه خرید را تا حد امکان کاهش بدهند و خرید ماهی را برای تمام اقشار جامعه امکان پذیر بکنند.

عرضه بی واسطه ماهی حلوا شیر

ماهی حلوا شیر موثر در تقویت دستگاه ایمنی

ماهی حلوا شیر موثر در تقویت دستگاه ایمنی باتوجه به افزایش بیماری در چندسال اخیر مخصوصا بیماری همه گیر کرونا تمام افراد خانواده از کوچک تا بزرگ باید سیستم ایمنی بدن خود را بالا ببرند تا بتوانند هم در برابر کرونا و هم مابقی بیماری ها بدن خود مصون بکنند. سیستم ایمنی قدرتمند، بدن را از انواع ویروس های بیماریزا ، باکتری و میکروب های مضر محافظت می کند.

یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش ها تغذیه مناسب می باشد، و ماهی حلوا شیر نیز جزوه همین دسته مواد غذایی می باشد. شما با مصرف ماهی جنوب باعث قدرتمند شدن گلبولهای سفید میشوید. از آنجایی که ماهی حاوی مقادیر زیادی آنتی اکسیدان می باشد، میزان آنزیم های موثر در سلامتی و پلاکت خون را بالا می برد. همچنین با کاهش میزان سموم بدن و دفع آنها، میزان کارایی ایمنی بدن را تا حد زیادی افزایش می دهد.

علاوه بر آن ماهی حاوی مقادیر زیادی امگا۳ می باشد، که مانع دیر شدن زود رس سلولها و شده و پایدار کردن آنها باعث بالا رفتن سیستم دفاعی بدن می شوند. البته ماهی حلوا بعلت دارا بودن انواع ویتامین ها و املاح معدنی نه تنها برای سیستم دفاعی بدن موثر است، بلکه فواید بسیار زیاد دیگر دارد که به آنها اشاره خواهد شد.

از خواص ماهی حلوا شیر چه می دانید؟

همانطور که در بالا اشاره شد ماهی حاوی مقادیر بالای اسید های چرب غیر اشباع می باشد. از آنجا که این اسید چرب در بدن تولید نمی شود تنها با مصارف خوراکی و تغذیه مناسب وارد بدن می شود. و چون برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن بسیار ضروری می باشد، ازین رو مصرف ماهی حلوا شیر بسیار توصیه می شود.

همچنین ماهی حلوا شیر نقوی و تازه حاوی کلسیم و ویتامین دی می باشد. چون منبع عمده دریافت ویتامین دی از طریق نور خورشید می باشد. بعلت پوشش در کشور ایران و همچنین آپارتمان نشینی در صد زیادی از ایرانیان مخصوصا بانوان بخاطر پوششان از کمبود ویتامین D رنج می برند. از این رو باید مواد غذایی را مصرف کرد که کمبود ویتامین D را جبران نمود.

با مصرف ماهی و جذب کلسیم و ویتامین D علاوه بر استحکام استخوان ها باعث مقاومت بالای دندان در برابر پوسیدگی و خرابی می باشد.ویتامین E موجود در ماهی حلوا شیر، خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. این ویتامین بافت‌های بدن در مقابل اثرات مخرب رادیکال آزاد محافظت می کند. مخصوصا برای سلامتی پوست در برابر برخی از ترکیب‌های شیمیایی بسیار مناسب می باشد.

در واقع مصرف ماهی علاوه بر سلامتی باعث جوان سازی پوست نیز می شود. تحقیات نشان داده کمبود ویتامین E می‌تواند آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد بکند. همچنین تحقیقات نشان داده استفاده منظم ماهی حلوا شیر در هفته باعث می شود تا میزان افسردگی و ناراحتی مصرف کننده را تا حد زیادی کاهش بدهد.

همچنین ماهی مقادیر بالایی ویتامین A و B دارد، بخاطر وجود این ویتامین ها سطح کلسترول خون را کاهش داده و برای قلب و عروق بسیار مفید می باشد. کسانیکه مشکل گوارشی دارند با مصرف ماهی می توانند آنرا درمان بکنند. علاوه بر آن به مادران باردار و شیرده توصیه فراوان شده تا برای رشد بهتر جنین و نوزاد از مصرف ماهی غافل نشوند.

 ماهی حلوا شیر منبع غنی از فسفر 

 ماهی حلوا شیر منبع غنی از فسفر  علاوه فواید فراوان ماهی حلوا شیر که در بالا به آن اشاره شد، وجود فسفر فراوان از دیگر مزایای منحصر بفرد ماهی شیر می باشد. فسفر باعث می شود تا عملکرد سلول های خاکستری مغز افزایش بیابد. کارایی حافظه را بهبود می بخشد. باعث بالا رفتن تمرکز فرد شده، در نتیجه یادگیری مطالب و معلومات را افزایش می دهد. ازین رو به دانش آموزان و دانشجویان توصیه اکید می شود بطور منظم از ماهی استفاده بکنند.

از آنجاییکه فسفر موجود در ماهی حلوا شیر مانع بیماری های مغز و اعصاب می باشد، بعنوان یک ماده غذایی پیشگیری کننده از بیماری آلزایمر می باشد. جالب است بدانیم ماهی حلوا شیر جنوبی بخاطر این مزیت که دارد، باعث رشد سیستم عصبی و عضلانی جنین می شود. به همین خاطر هم طب سنتی و هم پزشکان متخصص استفاده از ماهی را برای مادران باردار الزامی می دانند. همچنین مادران شیرده برای مغذی تر کردن شیر مادر بهتر است از ماهی حلوا حاوی فسفر استفاده بکنند.

و اما نکته قابل توجه اینست که همه ما می دانیم کلسیم به تنهایی در بدن جذب نمی شود، و به مکمل های احتیاج دارد، مانند ویتامین D وفسفر؛ بدون اینها کلسیم به تنهایی نمی تواند از عهده بالا بردن مقاومت استخوان و تراکم سازی آنها در آید. ماهی حلوا شیر به تنهایی این سه ریز مغذی را خود جای داده است. یعنی شما تنها با مصرف دوبار در هفته براحتی می توانید به اسکلت سازی و مستحکم کردن استخوان بندی خود و خانوادتان کمک شایان بکنید، مخصوصا برای کودکان بسیار الزامی می باشد.

عواملی موثر در کیفیت ماهی حلوا شیر

اولین نکته که در کیفیت بالای ماهی حلوا شیر تاثیر بسزایی دارد، محل رشد این ماهی ها می باشد. اینکه در آبهای سالم و تمیز دریا زیست می کنند یا در آب های آلوده که پسماندهای کارخانه ها و فاضلاب به آنجا می ریزد، یا اینکه در مزارع مصنوعی پرورش ماهی زیست می شود. هر سه موارد تاثیر گذار بر کیفیت ماهی حلوا شیر می باشد.

مورد دوم تغذیه ماهی است. ماهی های حلواشیر که بطور طبیعی در دریا رشد می کنند، بطور طبیعی از مواد موجود در آبهای طبیعی تغذیه می کنند و بعلت ارگانیک بودن، سرشار از ویتامین و املاح معدنی می باشد. ولی در مواردی که در حاصل رشد در مزارع پرورش ماهی میباشد، پرورش دهندگان باید به تغذیه آنها دقت کافی بکنند تا تمامی خوراکی های متناسب و مکمل های غذایی را دریافت کنند.

علاوه بر تغذیه مناسب دمای آب و و اکسیژن موجود در آب در کیفیت ماهی حلوا شیر اعلا تاثیر گذار می باشد که متخصصان پرورش ماهی یا تحقیق بر این موارد ،سعی می کنند بهترین نغذیه و اکوسیستم مناسب برای ماهی حلوا شیر نقوی تامین کنند. اما مورد سوم، تازه یا ماندگی ماهی و یا یخ‌زدگی آن می باشد.

هر چه ماهی تازه از آب گرفته باشد، با کیفیت تر و خوش طعم تر خواهد بود. با گذشت زمان از کیفیت آن کاسته می شود و بوی ناخوشایندی احساس می شود. البته ب غیر از پخش کننده ها در زمان هایی که صید زیاد است، برای اینکه ماهی حیف و میل نشود، بعد از تمیز و بسته بندی کردن آن را فریز می کنند تا بتوانند مدت زمان بیشتری آن را نگهداری کنند.

همانطور که علم ثابت کرده با انجماد مواد غذایی بیشتر مواد معدنی و ویتامینه آنها از بین می روند. از اینرو به هنگام مصرف ماهی ، توصیه میشود ماهی تازه خریداری بکنید. مورد آخر روش نگهداری ماهی می باشد. اول اینکه برای مصرف هفتگی ماهی را تهیه بکنید و بمقدار زیاد خریداری نکنید.

دوم اینکه برای نگهداری کردن ماهی برای مدت طولانی، حتما تمیز شده آنرا فریز کنید. در غیر این صورت باعث فاسد شدن ماهی از درون می شود. البته بغیر از موارد گفته شده، مواردی چون سن ماهی، بزرگی و کوچکی آن بدون تاثیر نمی باشد. معمولا ماهی های جوان کیفیت بالاتری نسبت به ماهی های پیر دارند.

بازار خرید ماهی حلوا شیر

 بازار خرید ماهی حلوا شیر ماهی حلوا شیر به علت مزیت های که دارد در بسیاری از بازار ها مورد توجه قرار گرفته است، نه تنها در بازار داخلی مشتری قابل توجهی دارد بلکه در بازار های خارجی نیز بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. چون اسکلت این ماهی بصورت استخوان بندی می باشد و داری تیغ خهای کوچک و اذیت کننده نمی باشد در صنعت تن ماهی نیز استفاده فراوانی از این ماهی می شود.

چون ماهی حلوا شیر دارای انواع متفاوتی می باشد و بصورت گوناگون می توان به ماهی حلوا شوریده یا ماهی حلواسفید جنوب و ماهی حلوا سیاه را نام برد. بخاطر همین تنوع محصولات حاصله از ماهی حلوا و خود ماهی، هوادران زیادی در بازار مواد غذایی دارد. علاوه بر آن پخش کننده با توزیع راحت و با صرفه ماهی سعی کرده اند نبض بازار را دست بگیرند.

در ضمن فروشندگان ماهی حلوا جنوب درجه یک برای بالا بردن فروش به راحتی مصرف کننده فکر می کنند. و این ماهی مغذی را انواع برش ها و انواع بسته بندی بصورت پوست کنده و تمیز در اختیارشان قرار می دهند . همچنین تمام اطلاعات مربوط به بسته و شرکت توزیعی را بر روی آن درج می کنند تا مصرف کننده با خیال راحت در میان انواع محصولات، برند معتبر را انتخاب بکند.

قیمت عمده ماهی حلوا شیر

قیمت ماهی حلوا شیر عمده معمولا متغیر می باشد، و نسبت به فصل فروش نیز بالا و پایین می شود.قیمت عمده ماهی حلوا شیر تازه در فصل صید پایین تر از نرخ آن در فصول دیگر می باشد.هم چنین قیمت آن با توجه نوع ارایه و بسته بندی محصول متغیری می باشد. علاوه بر آن به تناژ فروش بستگی دارد، هر چه تناژ خرید بالاتر باشد به همان اندازه قیمت نهایی آن کاهش پیدا می کند.

همانطور که اشاره شد نوع بسته بندی در قیمت نهایی ماهی حلوا تاثیر گذار است معمولا اگر بصورت فله ای فروخته شود قیمت آن پایین تر از بسته بندی می باشد. شرکت های پخش کننده ماهی حلوا شیر معتبر محصول خود را در اندازه های کیلویی و بالاتر در ظروف یکبار مصرف و سلفون کشیده به گونه ای بسته بندی می کنند، تا از نفوذ هر گونه آلودگی و عوامل بیماری زا به آن جلو گیری بشود. به همین خاطر هنگام فروش هزینه بسته بندی نیز اعمال می شود.

علاوه براین قیمت ماهی حلوا شیر تازه با قیمت ماهی به زده متفاوت تر و گرانتر می باشد. چون همانطور که می دانیم کیفیت ماهی تازه بیشتر می باشدو معمولا خواهان و خریدار ماهی یخ زده خیلی کمتر از ماهی تازه است. همچنین روش خرید ماهی بر قیمت آن تاثیر گذار می باشد، اگر خریدار بتواند ماهی مورد نیاز خود را مستقیما از پخش کننده خریداری بکند قیمت نهایی آن بسیار پایین تر و نزولی تر از سطح بازار خواهد بود.

برای اینکار لازم نیست شهر و دیار خود را ترک کنید کافی است به سایت معتبر فروش عمده ماهی شیر مراجعه کرده ، و بعد از تحقیقات لازم محصول مورد نیاز خود را سفارش بدهید. معمولا در فروش های غیر حضوری و اینترنتی علاوه بر قیمت پایین تخفیفات و شرایط ویژه ای نیز برایشان در نظر می گیرند تا صادر کنندگان و فروشگاه داران سود بیشتری عایدشان بشود.

پخش کننده ماهی حلوا شیر درجه یک

پخش کننده ماهی حلوا شیر درجه یک پخش کنندگان حلوا شیر درجه یک برای اینکه بتوانند در بازار مواد غذایی حرفی برای گفتن داشته باشند، روش های جدید و نوین را برای فروش عمده و خرده حلوا شیر درجه یک راه اندازی کرده اند. مراجع فروش برای رفاه و راحتی حال خریداران محترم و کاهش هزینه ها سعی کرده اند تا حد امکان دلال و واسطه ها را حذف کرده و مستقیما با مصرف کننده ها در ارتباط باشند.

برای این منظور علاوه بر اینکه خرید و فروش حضوری دارند و ماهی حلوا شیر تازه را به شهر های مختلف می فرستند. به فروش غیر حضوری و اینترنتی نیز می پردازند. پخش کننده های ماهی درجه یک حلوا شیر با روش فروش اینترنتی نه تنها برای خریداران عمده فرصت خرید طلایی داده اند، بلکه خانوار نیز می توانند این محصول را بصورت کاملا تازه، و باقیمت عمده در سرتاسر نقاط کشور تهیه بکنند.

با اینکار پخش کننده ماهی سعی کرده است تا با کاهش هزینه ماهی را به سبد خرید مواد غذایی خانوار اضافه بکنند. خانواده برای خرید تازه و آنلاین ماهی حلوا شیر می توانند به سایت پخش کننده های معتبر مراجعه کرده و محصول خود را سفارش بدهند. و این محصول را بصورت تازه و غیر یخ زده را در اسرع وقت درب منزل خود تحویل بگیرند.

چون این سایت‌ها های فروش مختص پخش کننده و مراجع معتبر ماهی و مواد غذایی می باشد، و زیر نظر اداره بهداشت محصولات خود را ارایه می دهند. شما برای خرید ماهی حلوا شیر خیالتان راحت است که تازه ترین، با کیفیت ترین و در عین حال با ارزان تری قیمت ممکنه در یک بسته بندی استاندار ماهی حلوا درجه یک خود را خرید می کنید، و از این خرید نهایت لذت را خواهید برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *