عرضه کننده ماهی حلوا سفید بوشهر را با قیمت ارزان و به صورت روزانه به فروش می رسد. ماهی حلوا یکی از خوشمزه ترین انواع ماهی هایی بوده که از دریای جنوب صید و در بازار عرضه می شود. چون این ماهی جز پرفروش ترین نوع ماهی در بازار است معمولا فروش آن به صورت عمده انجام می گیرد.

در فروش عمده شما می توانید انواع ماهی حلوا جنوب را با قیمت ارزانتری خریداری کنید. در فروش عمده چون قیمت ها کمتر از فروش جزیی است خریداران هم تمایل بیشتری پیدا می کنند که خریدشان را از فروشنده عمده انجام دهند.

عرضه کننده ماهی حلوا سفید بوشهر ارزان

همه چیز درباره بهترین ماهی حلوا سفید بوشهر

همه چیز درباره بهترین ماهی حلوا سفید بوشهر

اگر از علاقه مندان به غذاهای دریایی هستند و ماهی مصرف می کنید، حتما می دانید که ماهی حلوا سفید بوشهر به دلیل گوشت لذیذ و خوشمزه ای که دارد بسیار پرطرفدار می باشد.

ماهی حلوا سفید در کنار طعم مناسب خواص فراوانی هم دارد و همین امر سبب شده تا در بازار مشتریان زیادی داشته باشد. ماهی حلوا سفید بوشهر دارای پوزه برآمده می باشد، دهان آن کوچک بوده و فلس های روی بدنش بسیار کوچک است.

حلوا سفید بوشهر ارزش تغذیه ای بسیار بالایی هم دارد. انواع ویتامین ها، چربی های غیراشباع مفید مانند امگا 3 و مواد معدنی مختلف مانند کلسیم در این ماهی وجود دارد و همین هم سبب شده تا بسیاری از متخصصین تغذیه مصرف این ماهی را برای همه افراد به خصوص افراد در سنین بالا پیشنهاد کنند.

تیغه های داخل بدن این ماهی کم بوده و به راحتی می توان آن را به صورت یک تکه از بدن خارج کرد. به همین دلیل تمیز کردن و پخت آن بسیار آسان است.

آشنایی با انواع ماهی حلوا دریایی جنوب

آشنایی با انواع ماهی حلوا دریایی جنوب

دریای جنوب یکی از مهمترین مراکز پرورش و صید ماهیان دریایی به شمار می رود. در جنوب ایران انواع متنوعی از ماهی از آب صید می شود که هر یک ویژگی های خاص خود را دارا هستند و البته از نظر ظاهر هم با یکدیگر فرق می کنند. یکی از پرطرفدارترین انواع ماهی های جنوبی به نام ماهی حلوا سفید شناخته می شود.

این ماهی را در خوزستان به نام ماهی زبیده هم می شناسند و در بین مردم محلی به این نام شهره است. این ماهی از نوع استخوانی بوده و بیشتر در فصل زمستان صید می شود.

ماهی حلوا سفید گوشت فراوانی دارد، گوشت آن به آسانی از استخوان جدا شده و مهمترین راه تشخیص این ماهی کوچک بودن سر آن می باشد. ماهی حلوای جنوب چهارگوش است، رنگ نقره ای بوده و فلس های آن بسیار نرم است و به همین دلیل در زمان تمیز کردن راحت می توان آن را زیر آب شسته و فلس ها را از بین برد.

حلوا سفید از جمله ماهیانی آرام و بی دردسر بوده و لذا صید آن بسیار راحت است. بسیاری از صیادان محلی علاقه زیادی به صید این ماهی دارند چرا که صید آن به دلیل پرطرفدار بودن سود خوبی برای آنها دارد.

توزیع مستقیم ماهی حلوا سفید بوشهر ارزان

توزیع مستقیم ماهی حلوا سفید بوشهر ارزان

با توزیع مستقیم ماهی حلوا سفید بوشهر در زمان کوتاه تر و با نرخ ارزانتری به دست مشتری خواهد رسید. امروزه توزیع انواع ماهی دریایی علاوه بر روش حضوری به صورت اینترنتی هم انجام می گیرد. در این روش مشتری می تواند بدون مراجعه حضوری و با صرف زمان کمتر خرید خود را انجام دهد.

ما به عنوان پخش کننده ماهی، انواع ماهی تازه صید شده حلوا سفید را مستقیما به خریداران محترم در سراسر کشور ارائه می کنیم. فروش آنلاین و از طریق سایت صورت می گیرد و شما می توانید با خیالی آسوده از بهداشتی بودن نحوه صید و ارسال خریدتان را آنلاین انجام دهید.

ارسال ماهی در بسته بندی های کاملا وکیوم که درون آن از یخ پوشانده شده انجام می گیرد تا ماهی با همان تازگی اولیه به دست شما برسد. قیمت ماهی حلوا سفید به دلیل فروش بدون واسطه مناسب تر از قیمت بازار آزاد می باشد.

ضمن آنکه خریدتان را می توانید بدون محدودیت زمانی و به صورت 24 ساعته انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *