فروشگاه ماهی حلوا سیاه کوچک در داخل ایران فعال است و به صورت اینترنتی و یا حضوری به مشتریان خدمات ارائه می کند. خدمات اینترنتی به خاطر این که مزایای فراوانی دارند پس با استقبال رو به رو هستند. ارسال رایگان، تضمین کالا بعد از فروش و گارانتی های چند ماهه همگی در جهت جذب مشتری می باشد. این فروشگاه ها به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم از طرف تولید کنندگان هدایت می شوند.

فروشگاه ماهی حلوا سیاه کوچک

مشخصات ماهی حلوا سیاه کوچک

مشخصات ماهی حلوا سیاه کوچک ماهی حلوا یکی از نمونه هایی است که در دریای جنوب یافت می شود. خلیج فارس از جمله زیست گاه این ماهی می باشد. ماهی های حلوا در اندازه های کوچک و بزرگ می باشند و اولا به خاطر لذیذ بودن گوشت این نوع ماهی و همچنین به خاطر خواص زیادی که دارد مورد توجه می باشد.

ماهی های حلوا گرد و کروی می باشند. رنگ پوسته ی آن ها سیاه است. سر این ماهی گرد است و لبان برجسته ای دارد. یک ردیف دندان در قسمت پایین قرار دارد. دم این ماهی پهن و بزرگ می باشد. این ماهی را وقتی از دریا صید می کنیم و پولک آن را می تراشیم به راحتی قطعه قطعه شده و هم به شکل سرخ کردنی و هم به شکل قیمه ای در غذاها استفاده می شود.

ماهی های حلوا در دو نوع سیاه و سفید در بازار یافت می شوند. این نوع ماهی دارای تیغه های درشت می باشد پس بنابراین بعد از پخت و پز به راحتی تیغه ی آن از بدن ماهی خارج می شود. این ماهی به صورت فیله هم در بازار یافت می شود. قسمت های تکه تکه شده ی این ماهی در بسته بندی های پلاستیکی عرضه می شود. چنان چه سوالی در این مورد داشتید می توانید با کارشناسان و متخصصان ما که تلفن شان در زیر این سایت نوشته شده است تماس بگیرید.

ارزش غذایی ماهی حلوا سیاه کوچک

ارزش غذایی ماهی حلوا سیاه کوچک ارزش غذایی ماهی حلوا سیاه کوچک بسیار زیاد است و این ماهی در خلیج فارس یافت می شود پس جزء ماهیان جنوب است و خواص این نوع ماهی اولا به خاطر داشتن منبع غنی از منیزیم ها و پتاسیم ها برای بدن مناسب است و توصیه می شود به کسانی که دچار دیابت هستند این محصول را مصرف کنند و همچنین کسانی که دچار آرتروز و یا استخوان درد می باشند.

امگا3 که در این ماهی است برای کسانی که دچار سکته های مغزی و قلبی هستند مناسب می باشد و همچنین خوردن آن جلوی بسیاری از بیماری ها از جمله سکته های مغزی را می گیرد. داشتن فسفر زیاد برای کسانی که دچار آلزایمر و یا ضعف حافظه هستند مناسب است. به خاطر داشتن مقدار زیاد اسید فولیک برای کسانی که دچار کم خونی هستند مناسب است.

صادرات ماهی حلوا سیاه کوچک

صادرات ماهی حلوا سیاه کوچک صادرات ماهی حلوا سیاه کوچک به کشورهای دیگر هم انجام می پذیرد. صادرات به کمک شرکت های بازرگانی و تجار انجام می پذیرد. این شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد می کنند و در کنار محصولات ایرانی می فروشند.

صادرات این ماهی به کشورهای همسایه از جمله حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و همچنین عربی منطقه و حتی کشورهای اروپایی انجام می پذیرد. ارز حاصل از این صادرات برای تولید و عرضه این ماهی انجام می پذیرد. نمونه های صادراتی نسبت به نمونه های دیگر از نظر کیفیت و مرغوبیت خوب هستند و نه تنها در داخل ایران بلکه در کشورهای دیگر هم مشتری دارند.

خریداران این محصول می توانند در این سایت ثبت سفارش دهند. ماهی های خریداری شده در سریع ترین زمان به دست آن ها می رسد. خریداران عمده ای این محصول به جز خانوارها اغلب مغازه ها و فروشگاه ها می باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *