ماهی حلوا سفید کبابی طعم بسیار لذیذی دارد که موجب شده در بسیاری از رستوران های مناطق جنوبی از آن جهت پذیرایی از میهمانان استفاده کنند. فروش عمده این گونه از ماهیان نسبتاً محدود و با قیمت های متعددی صورت می گیرد. عوامل زیادی در قیمت گذاری و نحوه عرضه و فروش عمده ماهی حلوا سفید دخیل هستند که به بررسی آنها می پردازیم.

فروش عمده ماهی حلوا سفید کبابی

مصرف ماهی حلوا جلوگیری از ابتلابه روماتیسم مفصلی

مصرف ماهی حلوا جلوگیری از ابتلابه روماتیسم مفصلی مصرف گوشت ماهی به واسطه داشتن روغن امگا3 و عدم وجود کلسترول در ترکیبات آن همواره جایگزین مناسبی برای گوشت قرمز است. بسیاری از متخصصان تغذیه معتقد هستند که مصرف ماهی علاوه بر تقویت حافظه و جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی برای کنترل بیماری های مفصلی نیز مناسب هستند.

همانطور که می دانید روماتیسم یکی از شایع ترین بیماری های مفصلی است که سبب تورم استخوان و تحلیل بافت آن در طولانی مدت می شود. داشتن یک برنامه غذایی ارگانیک با ارزش غذایی بالا، نقش بسزایی در کنترل این بیماری و کاهش دردهای ناشی از آن دارد.

گوشت ماهی حلوا به واسطه داشتن مقادیر قابل توجه ای کلسیم و پتاسیم عامل مهمی در جلوگیری از بیماری روماتیسم و درمان آن به ویژه در سنین جوانی و اوایل شروع بیماری است. برای این منظور توصیه می شود 2 بار در هفته مصرف ماهی را در برنامه غذایی خود قرار دهید. البته بهتر است برای جذب بیشتر ویتامین و مواد معدنی گوشت ماهی حلوا درجه1 حتماً آن را به صورت بخارپز و بدون روغن مصرف کنید.

پخش کنندگان ماهی حلوا سفید کبابی

پخش کنندگان ماهی حلوا سفید کبابی ماهی حلوا سفید جنوب رنگ خاکستری روشن و باله های نوک تیزی دارد. عده زیادی از افراد محلی گاهاً آن را با پروانه ماهی که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به آن دارد، اشتباه می گیرند. نکته مهم اینکه بدن ماهی حلوا سفید کوچکتر بوده و پولک های آن روشن و براق تر است.

از آنجایی که صید این ماهی عمدتاً در اواخر شهریور ماه تا اوایل فصل پاییز صورت می گیرد، خرید عمده آن در این زمان می تواند مقرون به صرفه باشد. البته باید خاطر نشان کنیم که حجم قابل توجه ای از گوشت ماهی حلوا شوریده و سفید به کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس مانند دبی صادر می شوند.

برای خرید عمده این نوع ماهی امکان سفارش از طریق پخش کنندگان محلی و فروشگاه های توزیع عمده در استان های جنوبی راهکاری مطمئن به شمار می آید. با توجه به نوسانات قیمت و همچنین عرضه محدود، خریداران عمده می توانند از خدمات فروش آنلاین تامین کنندگان معتبر بهره مند شوند. در این شیوه ضمن آگاهی از قیمت ها، امکان سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری نیز مزیت های بیشماری را برای خریداران در استان های مختلف به همراه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *