برای سفارش عمده ماهی حلوای قرمز کافی است که به مرکز توزیع ماهی حلوا جنوب مراجعه نمایید، ماهی حلوا جنوب در واقع نوعی ماهی دریا است و به همین دلیل دارای املاح معدنی و مغذی زیادی می باشد و در دو نوع سیاه و سفید در دریاها موجود است و این ماهی به دلیل دارا بودن طعم فوق العاده و گوشت فاقد تیغ بسیار پرطرفدار و محبوب است و لازم به ذکر است بدانید از این ماهی به عنوان صادرات نیز استفاده می شود.

فروش مستقیم ماهی حلوای قرمز

آشنایی مختصری با ماهی حلوای قرمز

آشنایی مختصری با ماهی حلوای قرمز اکثر ماهی های جنوب به علت این که غیر پرورشی هستند و از دریای لیج فارس صید می شوند دارای تمام خصوصیات ماهی تازه هستند اما برای اطمینان بیشتر و جهت خرید مطمئن تر در این بخش از مطلب به بررسی نکاتی که در تشخیص ماهی جنوب تازه به خریداران کمک می کنند می پردازیم. ماهی تازه دارای بوی طبیعی دریا می باشد و این ماهی ها در واقع بویی شبیه به بوی جلبک سبز دارند و بنابراین می توان گفت که ماهی هایی که بوی زننده و نامطبوعی دارند تازه نیستند و در صورت خرید و مصرف ماهی فاسد شده احتمال مسمومیت بسیار بالا می رود بنابراین تا حد امکان در هنگام خرید ماهی به بوی آن توجه کنید. یکی دیگر از مواردی که برای تشخیص تازه بودن ماهی مورد نیاز می باشد و حتما باید به آن توجه گردد دقت کردن به شکل ظاهری ماهی و به ویژه پوست آن می باشد و لازم به ذکر است بدانید که پوست ماهی های تازه علاوه بر این که براق است حالت سفت و کشسانی نیز دارد و ماهی هایی که پوست کدر دارند و یا پوست خارجی آنها حالت شل و افتاده دارد به احتمال زیاد تازه نیستند. از دیگر مواردی که در تشخیص ماهی جنوب تازه به خریداران کمک می کند و یک مورد بسیار مهم و اساسی است توجه به حالت چشم ها در ماهی ها می باشد و در ماهی تازه چشم ها باز هستند و قسمت صلبیه چشم حالت برآمده دارد و همچنین مردمک چشم ماهی کاملا سیاه رنگ و فاقد هر گونه فرورفتگی می باشد. برای تشخیص میزان تازه بودن یک ماهی می توان به آبشش های آن و همچنین قسمت پایینی شکم ماهی توجه کرد زیرا در ماهی های تازه آبشش ها به صورت محکم به گوشت ماهی چسبیده اند و به رنگ صورتی روشن مشاهده می شوند و پوست شکم ماهی حالت ارتجاعی دارد و هیچ گونه فرورفتگی یه چاله بر روی آن مشاهده نمی شود و در صورتی که ماهی فاقد نشانه های ظاهری گفته شده بود به احتمال زیاد فاسد است.

مشخصات ظاهری ماهی حلوای قرمز

مشخصات ظاهری ماهی حلوای قرمز در هنگام خرید و انتخاب ماهی جنوب حتما ماهی را در دست بگیرید و در صورتی که ماهی فرم محکم داشت و شل و افتاده نبود آن را خریداری نمایید زیرا در ماهی های فاسد و یا ماهی های منجمد شده پس از گرفتن ماهی در دست دم آن حالت شل و افتاده به خود می گیرد. برای خرید ماهی تا حد امکان ماهی های آب شور را به ماهی هی آب شیرین ترجیح دهید زیرا ماهی هایی که در آب های شور زندگی می کنند کاملا بدون بو هستند و به علت زندگی در محیط نمکی مقدار ید و ویتامین دی بالاتری دارند. در انتخاب ماهی های جنوب بهتر است که ماهی هایی را انتخاب کنید که دارای آبشش های باریک و صورتی رنگ هستند زیرا در حالت عادی و در صورتی که ماهی تازه صید شده باشد آبشش ها حالت باریک دارند و صورتی رنگ هستند اما در صورتی که ماهی منجمد شود و یا از زمان صید آن مدت زمان زیادی گذشته باشد آبشش ها شل و پهن می شوند و رنگشان به خاکستری تغییر می کند. اگر از آن دسته افرادی هستید که به تیغ های ماهی حساسیت دارید بهتر است که در هنگام خرید ماهی، ماهی های درشت تر را انتخاب کنید زیرا این ماهی ها تیغ های درشتی دارند و تیغ های ماهی های درشت به راحتی از گوشت آنها جدا می شوند.

ماهی منبع خوبی از پتاسیم است

ماهی منبع خوبی از پتاسیم است ماهی حلوا جنوب به طور کلی دارای دو نوع سیاه و سفید می باشد که این دو نوع تفاوت هایی از نظر شکل ظاهری و طعم دارند و در این بخش از مطلب به معرفی انواع ماهی حلوا و شباهت ها و تفاوت های آنها خواهیم پرداخت. ماهی حلوا سفید دارای ظاهر درشت و پهنی می باشد و به علت داشتن فلس های سفید رنگ به این اسم معروف شده است و این ماهی دارای تیغ های درشت است و رنگ گوشت آن صورتی روشن می باشد و به دلیل ظاهر پهن و عریض از آن بیشتر برای طبخ ماهی شکم پر و یا قلیه ماهی استفاده می کنند و نام دیگر این ماهی زبیدی می باشد. ماهی حلوا سیاه ظاهر بلندتر و کشیده تری نسبت به ماهی سفید دارد و این ماهی تیغ های کمتری نسبت به ماهی سفید دارد و به علت این که فلس های آن سیاه رنگ هستند به این اسم معروف شده است و رنگ گوشت آن قهوه ای روش است و به دلیل ظاهر کشیده ای که دارد از آن برای تهیه ماهی دودی و کبابی و یا ماهی سرخ شده بیشتر استفاده می کنند. ماهی حلوا سیاه میزان امگا سه بیشتر و ویتامین دی کمتری نسبت به ماهی حلوا سفید دارد اما هر دوی این ماهی ها دارای میزان برابری ید هستند و به طور کلی می توانند املاح مورد نیاز بدن انسان را به خوبی تامین کنند و هر دوی ماهی های نام برده شده به دلیل این که ماهی جنوب هستند و در آب های شور زندگی می کنند فاقد بوی زننده و نامطبوع هستند و به همین دلیل این ماهی ها بسیار محبوب و پرطرفدار می باشند.

مراکز خرید ماهی حلوای قرمز

مراکز خرید ماهی حلوای قرمز توزیع مستقیم ماهی حلوا تازه در بازار توسط توزیع کنندگان ماهی حلوا صورت می گیرد و توزیع کنندگان پس از صید این ماهی آن را به صورت تازه به بازار عرضه می کنند و با قیمت عمده در اختیار خریداران قرار می دهند، قیمت ماهی حلوا به نوع آن و میزان تازه بودن ماهی و همچنین به وزن آن بستگی دارد و به همین دلیل ماهی های تازه و سنگین قیمت بالاتری نسبت به ماهی های فریز شده دارند و برای اطلاع از قیمت ماهی حلوا جنوب به وب سایت توزیع ماهی حلوا تازه مراجعه نمایید. ماهی حلوای سیاه ماهی حلوای زرد ماهی حلوای باکیفیت فروش ماهی حلوا همه ی موارد فوق در سایت موجود است .

2 دیدگاه

  • سلام میشه بگین این ماهی چه خاصیتی داره من تا حالا از این ماهی نخوردم حتی نمیدونم مزش چطوری هست میشه توضیح بدین؟

  • دوست عزیزفرم مخصوص درسایت پر وارسال کنیدتا مشاورین باشماتماس بگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *