ماهی حلوا عمانی یکی از ماهی های خوشمزه و منحصربه فرد جنوب کشور ما و برخی کشورهای عربی بوده که به شکل کتاب می باشند و به دو نوع ماهی حلوا سفید و حلوا سیاه موجود می باشند از آنها غذاهای لذیذی تهیه می کنند. در مرکز فروش ما این ماهی ها به صورت بی واسطه و ارزان به مشتریان عزیز عرضه می شوند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به وب سایت ما مراجعه نمایید.

فروش مستقیم ماهی حلوا عمانی

خواص درمانی ماهی حلوا برای کمر درد

خواص درمانی ماهی حلوا برای کمر درد ماهی حلوا ی سفید و سیاه ارزش تغذیه ای و کیفیت بسیار مطلوبی دارند و این دو ماهی از لحاظ کیفیت و طعم و ارزش غذایی تفاوت زیادی با هم ندارند به دلیل وجود ویتامین های فراوان در آن و به ویژه امگا 3 آن برای رفع بسیاری از بیماری ها مفید می باشد و با کاهش کلسترول به سلامت قلب کمک می کند.

این ماهی از میزان قابل توجهی ویتامین D برخوردار می باشد و در تقویت استخوان ها و دندان ها مفید می باشد. همچنین دارای ویتامین A و ویتامین B12 بوده و به تقویت سیستم عصبی می پردازد. همچنین به علت ید فراوان در آن برای افرادی که بدن آنها با کمبود ید مواجه است مفید می باشد.

یکی از مزایای آن برای درمان آرتروز و مشکلات استخوانی و کمردرد می باشد که حتما شما هم با این درد آشنا هستید و گاهی به سراغ شما می آید و به دنبال راه چاره ای برای آن می گردید. ما به شما توصیه می کنیم مصرف انواع ماهی ها و به ویژه ماهی حلوا را در برنامه غذایی خود داشته باشید و نقش آنها را در کاهش درد دست کم نگیرید. زیرا امگا 3 موجود در آن التهاب را کاهش داده و کاهش التهاب به به تسکین و رفع کمردرد می انجامد.

بازار عرضه ماهی حلوا عمانی

بازار عرضه ماهی حلوا عمانی ماهی حلوا عمانی، به علت طعم عالی و گوشت لذیذ از طرفداران زیادی برخوردار است و بازار عرضه ماهی حلوا، از رونق خوبی برخوردار می باشد. قیمت این ماهی ها نیز بر اساس ریز و درشتی با هم متفاوت می باشد. به علت حفظ و بهره وری بیشتر در صید این ماهی حساسیت خاصی وجود دارد تا صید بی رویه سبب حذف این گونه ماهی ها نشود و فقط در فصول خاصی صید آنها انجام می گیرد.

شما نیز می توانید در صورت تمایل به خرید آن، به صورت حضوری و یا اینترنتی به مرکز ما مراجعه کنید. در این مرکز، بهترین و تازه ترین ماهی حلوا دم زرد به صورت عمده و قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه می شود. به علت اینکه همکاران ما این ماهی را با حذف واسطه ها و هزینه های اضافی به دست مشتری می رسانند قیمت آن پایین تر از قیمت بازار آزاد می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *