استفاده از انواع ماهی در فرهنگ غذایی ما ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد و ماهی های جنوب از قبیل ماهی کفشک و حلوا یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماهی هایی می باشد که برای پخت انواع غذا از قبیل ماهی شکم پر، سرخ شده، قلیه ماهی و …. استفاده می گردد. ماهی دارای طعم بی نظیری می باشد و استفاده از آن دارای محبوبیت جهانی است. مجموعه ما در زمینه عرضه انواع ماهی فعالیت دارد و مشتریان جهت استعلام قیمت ماهی کفشک تازه می‌توانند به صورت حضوری و غیر حضوری اقدام نمایند.

قیمت خرید ماهی کفشک تازه

روش تشخیص کیفیت ماهی حلوا

روش تشخیص کیفیت ماهی حلوا همان طور که بیان شد ماهی حلوا از خوشمزه ترین ماهیان جنوب می باشد و به دو نوع ماهی حلوا سفید و ماهی حلوا سیاه تقسیم می گردد. داشتن رنگ پوست تیره ماهی حلوا سیاه، باعث تمایز آن از ماهی حلوا سفید گردیده است و هر دو ماهی دارای گوشت سفید و خوشمزه هستند. امروزه انواع ماهیان جنوبی از قبل ماهی حلوا به سراسر کشور ارسال می شود. ماهی حلوا دارای طعم و خواص فراوانی می‌باشد، اما تازه بودن آن مسئله‌ای اساسی است و باید در هنگام خرید به این نکته توجه نمود.

خرید ماهی حلوا باید از مراکز معتبر صورت پذیرد و همچنین دانستن نکاتی باعث تشخیص ماهی تازه حلوا از مانده و کهنه آن می گردد. یکی از روش های تشخیص ماهی تازه، نداشتن بو می باشد. معمولا ماهی هایی که کهنه و مانده هستند، دارای بوی نامطبوع می باشند. داشتن پوست نرم یکی دیگر از نشانه های بی کیفیت بودن ماهی می‌باشد. در هنگام فشردن پوست باید ماهی دارای بافتی منسجم و سفت باشد و اگر به راحتی گوشت ان از بدن ماهی کنده شود، نشان دهنده کهنگی آن است.

از دیگر مشخصات ماهی تازه، داشتن آبششی صورتی رنگ است و داشتن آبشش زرد و خاکستری، نشان از ماندگی محصول است. همچنین چشم های ماهی باید به صورت درخشان باشد. از خرید ماهی های فیله نشده، سر بریده باید خودداری نمود، چرا که طعم ماهی تازه و صید روز بسیار متفاوت از موارد گفته شده می باشد.

عوامل موثر در قیمت ماهی حلوا

عوامل موثر در قیمت ماهی حلوا عوامل متعددی در قیمت ماهی حلوا تاثیرگذار است. معمولا ماهی های حلوا دارای سایز بندی های گوناگون از قبیل ریز، درشت و متوسط هستند. سایز درشت به سبب داشتن گوشت بیشتر و تیغ کمتر از محبوبیت زیادی برخوردار است و بدین جهت دارای قیمت بالاتری می باشد. همچنین برای صید ماهی حلوا دو روش ترال و صید قلاب وجود دارد، معمولا ماهی هایی که به صورت روزانه و از طریق قلاب صید می شوند، دارای کیفیت بالاتری هستند، اما ماهی هایی که به صورت ترال صید می شوند از کیفیت پایین‌تری برخوردارند و در نتیجه قیمت آنها مناسب تر می باشد.

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت ماهی هزینه‌های جانبی می باشد، معمولاً برای ارسال ماهی به شهرهای دور و یا کشورهای دیگر، وجود هزینه حمل و نقل به بهای تمام شده ماهی اضافه می گردد. همچنین هزینه های دیگری از قبیل بسته بندی و نگهداری آن نیز عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ماهی می‌باشد. ماهی حلوا یکی از پرطرفدارترین ماهی ها در میان کشورهای همسایه از جمله کشورهای عربی می باشد و ارسال این ماهی خوش طعم و بی نظیر به کشورهای دیگر از طرفداران زیادی برخوردار است.

مرجع فروش ماهی کفشک تازه

مرجع فروش ماهی کفشک تازه مجموعه ما به عنوان مرجع فروش ماهی کفشک تازه فعالیت دارد، این مجموعه ماهی های دیگری از قبیل ماهی حلوا ارگانیک و تازه را به بازار نیز عرضه می‌کند. کیفیت بالای ماهی در مجموعه ما باعث گردیده است در زمینه صادرات ماهی حلوا و کفشک به کشورهای دیگر موفق عمل نمایید و بتوانیم در بازارهای خارجی حضور یابیم، شایان ذکر است این مجموعه در زمینه فروش بی واسطه ماهی حلوا فعالیت دارد تا دست دلالان کوتاه گردد و ماهی با قیمت مناسب تری به مشتری واقعی عرضه گردد و رضایت آنها در جهت استفاده از محصول فراهم شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *