قیمت فیله ماهی حلوا سیاه با توجه به تازه بودن ماهی، وزن و حجم فروش تعیین خواهد شد. ماهی حلوا سیاه بوشهر یکی از گران ترین و مرغوب ترین انواع ماهی جنوب می باشد که با خرید عمده می توان از قیمت مناسب تر فیله این نوع ماهی بهره مند شد. ماهی حلوا سیاه در کنار ماهی حلوا سارم، دو نوع از پرفروش ترین ماهی های جنوب کشور هستند که دارای ارزش های غذایی و مواد مفید فراوانی برای حفظ بهتر سلامت بدن می باشند.

قیمت عمده فیله ماهی حلوا سیاه

اطلاعاتی مفید درباره ماهی حلوا سیاه

اطلاعاتی مفید درباره ماهی حلوا سیاه کشور عزیز ما به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی دارای ماهیان مخصوص به دریای خزر و گونه هایی کاملا ویژه در دریای عمان و خلیج فارس است. ماهی حلوا یکی از گونه های مخصوص دریای جنوب ایران بوده که به دلیل گوشت لذیذ و خواص مفید فراوانی که دارد، بیش از همه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. این نوع ماهی همانند دیگر اعضای خانواده ماهی حلوا دارای بدنی پهن می باشد.

از مهم ترین خصوصیات ماهی حلوا در نوع سیاه می توان به رنگ پوست آن اشاره کرد که کاملا تیره است، اما گوشت آن دارای رنگ روشن، با تیغ های متوسط و کاملا نرم می باشد. معمولا فلس های ماهی حلوا در حد متوسط بوده و به آسانی از پوست جدا می شود. گوشت این نوع ماهی هیچ بوی نامطبوعی نداشته و کاملا گوشتی است.

ماهی حلوا از هر نوعی که باشد، از آن جهت محبوبیت دارد که با وجود مواد مغذی فراوان، دارای چربی متوسط و کالری پایینی است. ماهی حلوا دارای سطح قابل توجهی از اسیدهای چرب امگا 3 بوده که برای کودکان در حال رشد و سالمندان بسیار مفید می باشد. این اسیدهای چرب هیچ ضرری برای قلب نداشته و برعکس به سلامت بهتر قلب و عروق کمک می کند.

از ویتامین های مهمی که به وفور در حلوای سیاه یافت می شود، می توان به ویتامین های A, D و B12 اشاره کرد. ویتامین B12 را برای تکامل و تقویت سیستم عصبی انسان بسیار ضروری و مفید می دانند و ویتامین A هم سرشار از آنتی اکسیدان بوده که نقش مهمی در مقابله با تاثیر مخرب رادیکال های آزاد در بدن ایفا می کند.

خرید مستقیم فیله ماهی حلوا سیاه

خرید مستقیم  فیله ماهی حلوا سیاه با خرید مستقیم فیله ماهی حلوا سیاه می توان از کیفیت و تازه بودن محصول اطمینان بیشتری داشت و محصول بدون دخالت دلالان، قیمت گذاری شده و به دست مصرف کنندگان می رسد. شرکت های پخش کننده که به کار توزیع فیله ماهی حلوا تازه در کشور مشغول هستند، این محصول را در بالاترین سطح کیفیت و کاملا تازه به مشتریان در شهرهای مختلف عرضه کرده و برای سفارش های عمده، تخفیفات خوبی در نظر می گیرند.

از آن جایی که قیمت عمده فیله ماهی حلوا ارزان تر از سفارشات جزئی است، این شیوه از خرید برای مشتری توجیه اقتصادی بهتری به دنبال داشته و از آن استقبال بهتری می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *