ماهی از آبزیانی می باشد که در غذاهای ایرانی و خارجی جایگاه ویژه ای را دارا می باشد. این خوراک دریایی از طعمی فوق العاده و خواصی منحصر به فرد برخوردار می باشد، ماهی حلوا جنوبی از خوشمزه ترین و بهترین ماهی های ایرانی می باشد که در دنیا شهرت دارد. قیمت ماهی حلوا جنوبی بسته به کیفیت و گوشتی بودن ماهی متنوع است، البته بیشترین تاثیر را تورم ها بر روی قیمت این آبزی می گذارند و باعث افزایش نرخ آن به صورت روزانه می شوند.

قیمت ماهی حلوا جنوبی

مزایای استفاده از ماهی برای بدن

مزایای استفاده از ماهی برای بدن ماهی خواص فراوانی را دارا می باشد به همین دلیل است که می توان با اطمینان کامل آن را در وعده های روزانه خود جای داد و به راحتی از خواص آن بهره مند شد. لام به ذکر است که ماهی مزایای فراوانی برای بدن دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در ماهی فسفر وجود دارد که باعث تقویت حافظه و مغز می شود.
  • کلسیم دارد که برای استخوان ها مفید است.
  • پتاسیم دارد که برای تنظیم فشار خون کاربرد دارد.
  • ویتامین ای دارد که برای تقویت استخوان ها و همچنین پوست و مو مفید است.
  • امگا ۳ دارد که برای بالا بردن مقاومت استخوان ها کاربرد دارد.
  • ماهی سرشار ویتامین سی و آنتی اکسیدان می باشد که سیستم ایمنی را بالا می برد و سلول ها را تقویت می کند.

ماهی برای تمام اندام های بدن مفید می باشد و همواره می توان با کمک آن بدن را تقویت کرد تا دچار بیماری نشود و حتی در صورت ابتلا هم می توان برخی بیماری ها را درمان کرد.

عرضه بی واسطه ماهی حلوا جنوبی

عرضه بی واسطه ماهی حلوا جنوبی ماهی حلوا زبیدی یکی از بهترین ماهی های جنوبی می باشد که مصرف بالایی را از آن خود کرده است، امروزه عرضه انواع ماهی های جنوبی مانند ماهی حلوای سفید بندری در بازار ها رونق و رواج زیادی پیدا کرده است، لازم به ذکر است که عرضه این ماهی رشد چشمگیری پیدا کرده و همواره به صورت عمده انجام می شود زیرا با عرضه عمده می شود نیاز بازار ها را تامین کرد و دسترسی مصرف کنندگان را هم برای تهیه آسان تر نمود.

عرضه بی واسطه ماهی در بازار ها مزیت فراوانی دارد زیرا در این روش هیچ گونه واسطه و دلالی دیده نمی شود که بر روی کیفیت و قیمت محصول تاثیر مستقیم بگذارد و در نتیجه‌ بهترین و با کیفیت ترین ماهی با قیمت استثنایی وارد بازار ها می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. باید بگوییم که عرضه ها براساس سفارشات مشتریان هم انجام می شود تا محصول متناسب با نیاز و بودجه آنان وارد بازار ها گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *