مراجع عرضه ماهی حلوا سفید کیلویی، این نوع ماهی را به صورت عمده و بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رسانند. با توجه به محدودیت فصل صید این گونه از ماهیان، سفارش عمده آنها نیاز به داشتن رابطه های فروش مستقیم در استان های جنوبی کشور دارد. بهترین راهکار برای دستیابی به این هدف و تامین ماهی تازه حلوا سفید چیست؟مراجع عرضه ماهی حلوا سفید کیلویی

فواید ماهی برای سلامت قلب

فواید ماهی برای سلامت قلب حتماً بارها شنیده اید که مصرف ماهی و میگو برای تضمین سلامت قلب و عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای در میانسالی تاثیر شگفت انگیزی دارد. به طور کلی افرادی که نگران ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی هستند، باید مصرف یک یا و عده گوشت ماهی در هفته را در سبد غذایی خود قرار دهند.

اسیدهای چرب امگا3 موجود در گوشت ماهیان ارگانیک، ریسک سکته های قلبی و مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی را به میزان قابل توجه ای کاهش می دهند. همچنین در ترکیبات گوشت ماهی میزان زیادی فسفر وجود دارد که سبب بهبود جریان خون و همچنین عملکرد هر چه بهتر سلول های خاکستری مغز می شوند.

طبع ماهی سرد است به همین علت همراه برای طعم دار کردن گوشت آن توصیه می کنیم از فلفل سیاه و زعفران استفاده کنید. ماهی حاوی مقادیر زیادی ویتامین E است که جذب مواد مغذی توسط گلبول های قرمز را افزایش می دهد. به همین علت نیز انتقال و گردش خون در رگ های قلب به بهترین نحوه انجام شده و خطر سکته های قلبی به حداقل می رسد.

کسانی که دچار بیماری قلبی هستند یا عمل های جراحی نظیر آنژیوگرافی را انجام داده اند برای تقویت دریچه های قلب خود باید ماهی تازه و ارگانیک مصرف کنند. دلیل این امر وجود مواد معدنی مانند پتاسیم و منیزیم در ترکیبات گوشت ماهی است که عملکرد بهتر قلب به ویژه برای افراد میانسال را به همراه دارد.

خرید بی واسطه ماهی حلوا سفید کیلویی

خرید بی واسطه ماهی حلوا سفید کیلویی خرید و فروش ماهی حلوا عمدتا در مناطق جنوبی کشور صورت می گیرد. برای مصارف خانگی مراجعه به بازارهای روز ماهی فروشان یا خرید بی واسطه از صیادان محلی بهترین راهکار ممکن است. ماهی حلوا جنوبی قیمت خرید متفاوتی دارد که بر اساس کیفیت، وزن و تازگی آن تعیین و اعلام می شود.

از سوی دیگر تهیه و خرید عمده ماهی حلوا سیاه بحرینی به صورت بسته بندی و کیلویی به عنوان یک رقم پرطرفدار در بازارهای جنوب کشور رونق چشمگیری دارد، به همین علت سفارش از طریق فروشندگان عمده در بازارهای توزیع ماهی و میگو توصیه می شود. همچنین سفارش کیلویی آنها جهت ارسال به استان های دیگر عمدتاً از طریق شرکت های توزیع گوشت آبزیان صورت می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *