آبزیان از گذشته تاکنون غذای مردم بوده اند و همه به استفاده از انواع مختلف ماهی ها و میگو ها روی می آورند. ماهی حلوا سفید نوع کمیاب این ماهی ها می باشد. مراکز فروش ماهی حلوا سفید صادراتی از طریق سایت های معتبر اینترنتی اقدام به فروش ماهی های خود می کنند و آن ها را به قیمت درب کارخانه در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

مراکز فروش ماهی حلوا سفید صادراتی

بسته بندی انواع ماهی حلوا سفید صادراتی

بسته بندی انواع ماهی حلوا سفید صادراتی بسته بندی های مختلف انواع ماهی حلوا سفید در وزن های مختلف انجام می گیرد و این ماهی ها به صورت تن ماهی نیز به فروش می رسند. اکثر کارخانه ها اقدام به بسته بندی ماهی حلوا سفید به صورت فیله می کنند و آن را به صورت یخ زده در بازار های داخلی و خارجی توزیع می کنند. این بسته بندی ها در وزن های سبک وجود دارند و برای مصرف خانوار ها مناسب هستند نوع سنگین تر این ماهی ها برای مصرف در رستوران ها مفید می باشد. برند های مختلفی در حال تولید و بسته بندی این ماهی ها هستند.

ماهی حلوا سفید به صورت تن ماهی نیز بسته بندی می شوند و این ماهی ها به صورت شور نیز خشک می شوند و در بازار های مختلف به صورت سنتی توزیع می شود. بسته بندی های مختلف این ماهی ها از طریق فضای مجازی تبلیغ می شوند. هنگام بسته بندی این ماهی ها به آن ها ادویه های مخصوص می زنند تا از بو کردن ماهی ها جلوگیری شود. در شمال کشور نیز ماهی دودی تولید می شود و ماهی ها را برای ماه های دیگر نگهداری می کنند.

ویتامین موجود در ماهی حلوا سفید صادراتی

ویتامین موجود در ماهی حلوا سفید صادراتی ماهی حلوا سفید مختص استان خوزستان می باشد که دارای چربی متوسطی است و گوشت آن سفید رنگ است. ماهی حلوا سفید ارزش غذایی بالایی دارد و چون بسیار کم یاب می باشند ، دارای قیمت بالایی هستند و انواع مختلف ویتامین ها را دارا می باشد. آن ها سرشار از ویتامین A, D و B12 هستند و همچنین منبع غنی امگا ۳ می باشد. این ماهی ها برای عملکرد بهتر دستگاه گوارش مناسب هستند و در ساختار آن ها مقدار قابل توجهی ید وجود دارد که برای بیماری گواتر مفید می باشد.

ماهی حلوا سفید دارای خواص بسیار زیادی است و فسفر موجود در آن ها برای بهبود عملکرد مغز کارایی دارد و از به وجود آمدن آلزایمر جلو گیری می کند. با مصرف این ماهی ها استرس از بین می رود و شخص می تواند خواب راحتی را تجربه کند و برای سیستم عصبی اهمیت بالایی دارند. ماهی حلوا دارای کلسترول های مفید می باشد و سبب تنظیم قند خون بدن می شود. ماهی سرشار از ویتامین A می باشد که برای بینایی مناسب است و سبب تقویت دید چشم می شود.

مراکز پخش ماهی حلوا سفید صادراتی

مراکز پخش ماهی حلوا سفید صادراتی مرکز پخش ماهی حلوا سفید صادراتی از طریق سایت های معتبر اینترنتی برای فروش خود هم تبلیغ می کنند. این مراکز از طریق سایت های اینترنتی سفارش مشتریان را ثبت می‌ کنند و در بازه زمانی کوتاه اقدام به ارسال آن ها می کنند. و برای این خرید بهای کمی را از مصرف کننده ها دریافت می کنند در این روش خرید نیازی به حضور در محل خرید نیست و مصرف کننده می تواند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کند.

فروشگاه های ماهی فروشی سطح کشور نیز اقدام به فروش ماهی ها به صورت حضوری می کنند و به عنوان واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده عمل می کنند و سود خود را از مشتری ها می گیرند و فروشگاه های مواد غذایی نیز فیله ها را به صورت یخ زده از کارخانه ها خریداری می کنند و آن را به قیمت بیشتری به فروش می رسانند. مصرف کننده باید این خرید ها را به صورت حضوری انجام دهد که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد و سبب اتلاف زمان می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *