ماهی حلوا سیاه بحرینی دارای گوشت بسیار خوشمزه و لذیذ است که اغلب در استان های جنوبی کشور در سبد غذایی خانوارها قرار می گیرد. وجود مواد معدنی و ویتامین های موجود در گوشت این ماهی به قدری زیاد است که مصرف آن برای کودکان در حال رشد خواص بی نظیری به همراه دارد. اگر قصد خرید عمده این گونه از ماهی را دارید، ارتباط با مراکز پخش مستقیم در رضایت از خرید و صرفه جویی در قیمت ها اهمیت زیادی دارد.

پخش ماهی حلوا سیاه بحرینی

ماهی حلوا منبع غنی از امگا3

ماهی حلوا منبع غنی از امگا3 ماهی حلوا گوشت بسیار نرم و بدون تیغی دارد که سبب افزایش محبوبیت آن در بین طرفداران خوراک های دریایی شده است. این ماهی به صورت گسترده در دریای عمان و خلیج فارس زندگی می کند که به علت تغذیه از ماهیان کوچک و زئوپلانکتونها ارزش غذایی بی نظیری دارد.

میزان امگا3 موجود در گوشت این گونه از ماهیان خلیج فارس به قدری زیاد است که نقش فزاینده ای در جلوگیری از ابتلا به بیماری های قلبی عروقی دارند. افرادی که مبتلا به بیماری کلسترول و فشار خون هستند برای کنترل و جلوگیری از پیشرفت بیماری می توانند مصرف ماهی حلوا را در برنامه غذایی خود قرار دهند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که این نوع ماهی منبع غنی از کلسیم و آهن نیز است. به همین علت کودکان در حال رشد و خانم هایی که دچار فقر آهن شده اند با مصرف گوشت ماهی حلوا می توانند نیازهای ضروری سلول های خود را تامین کنند. فراموش نکنید که ماهی حلوایی جنوب دارای گوشت لذیذی بوده و شیوه های پخت آن نیز کاملاً متفاوت از دیگر انواع ماهیان می باشد.

قیمت ماهی حلوا سیاه بحرینی

قیمت ماهی حلوا سیاه بحرینی قیمت ماهی حلوا سیاه بحرینی در فصول صید معمولاً ارزان است اما نسبت به برخی از دیگر ماهیان مانند چنگو و ماهی شیر با نوسانات بیشتری همراه است. دلیل این امر کاهش عرضه و محدودیت توزیع آن در دیگر نقاظ کشور است که عمدتاً افزایش قیمت ها را به دنبال دارد.

برای خرید ماهی حلوا سیاه به صورت عمده و امکان ارسال آن به دیگر استان ها شناخت تامین کنندگان فعال در استان هایی مانند هرمزگان و بوشهر اهمیت زیادی دارد. عرضه حلوا سیاه بسته بندی و پاک شده با قیمت گرانتری صورت می گیرد که به صورت سفارشی برای برخی کلان شهرها مانند تهران ارسال می شود.

اگر قصد خرید عمده و سفارش مستقیم انواع ماهی جنوب در فصول مختلف سال را دارید، برای استعلام قیمت روز و آگاهی از شیوه های بسته بندی و ارسال می توانید با مشاوران فروش این مرکز به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجعه حضوری در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *