پخش مستقیم ماهی جنوب حلوا سفید امکان تهیه نمونه های تازه صید شده و باکیفیت را برای خریداران و طرفداران خوراکی های دریایی امکان پذیر می کند. ماهی حلوا سفید به واسطه داشتن مقادیر قابل توجه ای امگا3 و ویتامین های ضروری مورد نیاز بدن، انتخاب مناسبی برای داشتن یک رژیم ارگانیک و سالم است.

پخش مستقیم ماهی جنوب حلوا سفید

بررسی ویتامین D موجود در ماهی

بررسی ویتامین D موجود در ماهی انواع خوراک های دریایی مانند ماهی، میگو و خرچنگ حاوی ریز مغذی ها و درشت مغذی های مورد نیاز سلول های بدن هستند؛ به همین علت نیز اغلب کارشناسان تغذیه توصیه می کنند که افراد در سنین مختلف به صورت هفتگی یک یا دو بار مصرف گوشت ماهی را در برنامه غذایی قرار دهند.

یکی از ویتامین های موجود در ماهی ویتامین D است که نقش مهمی در میزان سوخت و ساز و تامین کلسیم مورد نیاز بدن دارد. به طور میانگین مصرف حدود 200 گرم گوشت ماهی در طول روز، قابلیت تامین 40 درصد از ویتامین D مورد نیاز بدن را خواهد داشت؛ البته باید خاطر نشان کنیم که نوع ماهی و همچنین میزان چربی موجود در بافت آنها نیز در روند جذب ویتامین D موثر است.

ضرورت ویتامین D برای جلوگیری از بیماری های مفصلی و پوکی استخوان به ویژه در خانم ها به قدری زیاد است که کمبود آن می تواند به بیماری مختلف منجر شود. این نوع ویتامین تاثیر زیادی در جلوگیری از ریزش مو و عدم ابتلا به بیماری پوستی نیز دارد. در ترکیبات ماهی مقادیر قابل توجه ای از ویتامین D وجود دارد که برای تامین سلول های بدن کافی است.

قیمت عمده ماهی جنوب حلوا سفید

قیمت عمده ماهی جنوب حلوا سفید قیمت ماهی حلوا جنوبی به عنوان یکی از محبوب ترین و در عین حال گران ترین ماهیان مناطق جنوب کشور، همواره با تغییرات زیادی همراه است. از آنجایی که فصل صید این ماهی محدود است، گاهاً با افزایش صعودی قیمت ها روبرو هستیم. با این حال سایز و کیفیت ماهی اهمیت زیادی در تعیین قیمت آن دارد.

اگر خریداران بتوانند از صیادان محلی اقدام به خرید و تهیه ماهی حلوا سفید کنند، بدون شک قیمت فروش آن ارزانتر از فروشگاه های دیگر خواهد بود. برای دیگر مناطق کشور، عرضه ماهی زبیدی یا همان حلوا سفید بسیار محدود است که سبب افزایش قیمت ها شده است. نمونه هایی که بسته بندی شده اند نیز قیمت گرانتری دارند که در فروشگاه های معتبر عرضه می شوند.

به طور کلی برای آگاهی از قیمت عمده ماهی جنوب حلوا سفید در استان های جنوبی و امکان خرید مستقیم آنها از صیادان یا فروشندگان محلی می توانید از طریق نمایندگان فروش این مرکز اقدام به کسب اطلاع و ثبت سفارش کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *